Anasayfa >

Yeni Projeler >

DKY Kartal projesi fiyatları! Ekim sonu satışta!

DKY Kartal projesi fiyatları! Ekim sonu satışta!

08 Ekim 2014 Çarşamba, 10:22:06
DKY Kartal projesi fiyatları! Ekim sonu satışta!
DKY İnşaat Kartal Praktiker arazisi üzerinde hayata geçireceği projeyi Ekim sonu görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. DKY Kartal projesinde metrekare fiyatlar ortalama 4 bin TL ile 4 bin 500 TL arasında olacak…

HABER: ŞENGÜL KIRMIZITAŞ

DKY İnşaat Kartal kentsel dönüşüm kapsamında Praktiker arazisi üzerinde inşa edeceği projeyi Ekim sonu gibi satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Yıkım işlemleri yapılan DKY Kartal projesinin önümüzdeki hafta hafriyat çalışmalarının da başlaması planlanıyor.


16 ve 20 katlı 5 blokta toplam 350 konuttan oluşan DKY İnşaat Kartal projesinde konutların yanı sıra ofis ve  Metro Cash & Carry de yer alacak.


Adalar manzarasına hakim konumu ile dikkat çeken Kartal DKY İnşaat projesinde 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri yer alacak. DKY Kartal projesi fiyatları ise metrekare bazında 4 bin TL ile 4 bin 500 TL civarında olacak.


Metroya 200 metre mesafede konumlanan DKY İnşaat Kartal projesinin sosyal olanakları arasında ise yüzme havuzu, güvenlik, otopark, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, özel peyzaj alanları, yansıma havuzları ve spor alanları yer alacak.


DKY inşaat iletişim

Tel: 216 517 9 517

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER