Anasayfa >

Yeni Projeler >

Mahal İstanbul fiyatları 127 bin TL’den başlıyor! Ön satışta!

Mahal İstanbul fiyatları 127 bin TL’den başlıyor! Ön satışta!

01 Nisan 2014 Salı, 15:17:04
Mahal İstanbul fiyatları 127 bin TL’den başlıyor! Ön satışta!
Beylik Yapı ve Buket İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Mahal İstanbul fiyatları minimum 127 bin TL’den başlıyor. Proje lansmanının yakın zamanda yapılması bekleniyor…

Beylik Yapı ile Buket İnşaat ortaklığında inşa edilen Mahal İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası’nın Esenyurt ilçesinde yükseliyor. Şuan ön satışları yapılan projenin yakın zamanda tanıtım toplantısının gerçekleştirilmesi bekleniyor.


Fant Mimarlık imzası taşıyan Mahal İstanbul, 9 katlı 2 blokta toplam 148 adet konuttan meydana geliyor. 6 bin metrekare arazi alanı üzerinde konumlanan projenin 2 bin 500 metrekarelik kısmı yeşil alan olarak değerlendiriliyor.


Mahal İstanbul fiyatları minimum 127 bin TL’den başlıyor, maksimum 365 bin TL’ye kadar yükseliyor. Şuan peşin ödeme yapılabilen proje için ruhsat alındığında banka kredisi ile ödeme de yapılabilecek.


Anahtar teslimleri 2015 yılının Aralık ayında yapılacak olan Mahal İstanbul Esenyurt’ta alanı 54 metrekare ila 142 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor.


Mahal Çarşı alanına da yer verilen Mahal İstanbul’un ayrıcalıkları içerisinde; Mahal Club Sosyal Tesis, vitamin bar, fitness center, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, masaj odası, Türk hamamı, sinema odası, hobi odası ve çocuk oyun odası bulunuyor.


Mahal İstanbul iletişim bilgileri:

 

Web adresi :www.mahalistanbul.com.tr

 

Tel: 0212 428 65 65

 

İclal Süzgün/htemlak.com

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER