Az katlı, çok sattı!

29 Mayıs 2011 Pazar, 13:47:24
Az katlı, çok sattı!
“Az Katlı Çok Farklı” sloganıyla lanse edilen Fuaye Süreyypaşa satışa çıktığı ilk 20 gün içinde konutların yarısına yakınını sattı.

Süreyyapaşa’nın son parselinde projelendirilen Fuaye Süreyyapaşa son dönemde unutulan az katlı yapıları tekrar gündeme getirerek özlenen konut yaşamını geniş yeşil alanlar içinde inşa ediyor.

Yılmaz İnşaat tarafından İstanbul'un en yeşil yaşam alanlarından Süreyyapaşa'da inşasına başlanan Fuaye Süreyyapaşa, az katlı binalarla yeşilin içinde bir yaşam alanı sunuyor. Estetik mimarisi ve proje detaylarıyla bölgeye büyük değer katacağı belirtilen proje, bölgenin en değerlileri arasında şimdiden yerini aldı.

106 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşa edilecek Fuaye Süreyyapaşa projesi, yatay bir mimariyle ve binaların birbirinin önünü kapatmayacağı şekilde tasarlandı. Projenin toplam inşaat alanı 90 bin metrekareye ayrılırken, büyük kısmı da peyzaj alanlarını oluşturacak.

Satışların başladığı günden itibaren büyük ilgi gören Fuaye Süreyyapaşa’nın basın toplantısına katılan KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Fuaye Süreyyapaşa’nın bölgenin son konut projesi olduğunu ve yoğun talep görerek ilk ay satışların tamamlanacağını belirtmişti.

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz; “Fuaye Süreyyapaşa projemizle insan öncelikli bir yaşam alanı kurmak hedefiyle, Süreyyapaşa'da her noktası özenle tasarlanan bir konut projesi hazırlıyoruz. Tamamı az katlı ve geniş yeşil alanlarla çevrili estetik binalardan oluşan bir yaşam merkezi inşa ediyoruz. Bu da son zamanlarda inşa edilen yüksek katlı yapılara karşın az katlı olarak tasarladığımız Fuaye Süreyyapaşa projemize olan ilgiyi artırıyor.” şeklinde konuştu.

Projede 9 tane 4 katlı, 7 tane 5 katlı, 10 tane 6 katlı blok ve iki tane yüksek katlı bina yer alacak. Fuaye Süreyyapaşa'da her ihtiyacı karşılayacak şekilde bahçeli, teraslı ve kat bahçeli olarak tasarlanan 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor.

Fuaye Süreyyapaşa projesinde şehir yaşamına ait tüm detaylar bir araya getiriliyor. Yaşam merkezinin içinde yer alan 5 bin metrekarelik alışveriş çarşısı, kafeler ve restoranlarla Fuaye Süreyyapaşa bir adım daha öne geçiyor.

Böylesine yeşille iç içe ve sakin bir konut projesi olmasına rağmen, şehrin tam içinde yer alması da onu avantajlı kılan bir diğer özelliği olarak ortaya çıkıyor.

Fuaye Süreyyapaşa projesi E-5 karayoluna 2,5 km, Sahil yoluna 4 km, Bostancı İDO iskelesine ise 7 km mesafede yer alarak ulaşım açısından da önemli avantajlar sağlıyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER
YENİ PROJELER