Anasayfa >

Yeni Projeler >

Okkalar İnşaat’tan Çengelköy’de 2 Yeni Proje!

Okkalar İnşaat’tan Çengelköy’de 2 Yeni Proje!

31 Ağustos 2018 Cuma, 15:47:30
Okkalar İnşaat’tan Çengelköy’de 2 Yeni Proje!
Konya ve İstanbul Kartal’daki projelerinde teslime hazırlanan Okkalar İnşaat, İstanbul Çengelköy’de 2 yeni bir proje hazırlığında. Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, Çengelköy projelerinin inşaatına 2019’da başlayacaklarını söyledi…

2018 yılında da toplamda 200 milyon TL’lik yatırımla Arma Kent, Arma Menta, Arma Modern ve Arma Cadde projelerini hayata geçiren Okkalar İnşaat, bir yandan Konya ve İstanbul’da tamamlanan projelerinin teslimlerine başlarken diğer yandan yeni projelerinin startını vermeye hazırlanıyor.

Okkalar İnşaat, Konya’nın Selçuklu ilçesinde yer alan, üç blok ve 230 daireden oluşan Arma Kent projesinden ev sahibi olanlara dairelerini teslim etmeye başladı. Ayrıca İstanbul’daki Arma Modern projesini vaktinden önce teslim eden Okkalar İnşaat, Arma Cadde projesini 1 ay sonra,14 katlı iki bloktan oluşan ve doğal yaşam konseptinin öne çıkarıldığı İstanbul Kartal’da bulunan Arma Menta projesini de 3 ay sonra teslime başlıyor.

ÇENGELKÖY’DE YENİ PROJE
Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, Çengelköy’de iki yeni projeye başlayacaklarını söyledi. Okka, projenin inşaatına 2019’da başlamayı planladıklarını ifade etti.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER