Anasayfa >

Yeni Projeler >

Forev Modern Eyüp 237 Bin TL’den Ön Satışa Çıktı!

Forev Modern Eyüp 237 Bin TL’den Ön Satışa Çıktı!

29 Ağustos 2018 Çarşamba, 10:25:36
Forev Modern Eyüp 237 Bin TL’den Ön Satışa Çıktı!
Forev Modern Eyüp projesinde ön satışlar başladı. Büyüklükleri 50 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Forev Modern Eyüp fiyatları 237 bin TL’den başlıyor. Forev Modern fiyat listesi haberimizde…

Forev Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Eyüp’te hayata geçirilen Forev Modern Eyüp projesinde ön satışlar başladı.
279 konut ve 7 adet ticari alandan oluşan Forev Modern Eyüp projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Projede 50 ile 60 metrekare arasında değişen 1+1 daireler, 75-110 metrekare arasında değişen 2+1, 120-195 metrekare arasında değişen 3+1, 135-200 metrekare arasında değişen 3+1 bahçe dubleks ve 185-230 metrekare arasında değişen 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Forev Modern Eyüp fiyat listesi şöyle;
1+1 daireler 237 bin TL’den,
2+1 daireler 385 bin TL’den,
3+1 daireler ise 552 bin TL’den başlıyor.

Çeşitli dış cephe özelliklerindeki binaları uyumla bir araya getiren proje, ferahlığı sevenler için geniş teraslı loft daireleri, özel bahçeli modern yalı daireleri, minimaliz mi sevenler için İskandinav tarzı dubleks daireleri bir araya getiren proje 165 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

Forev Modern Eyüp projesiyle Eyüp bölgesindeki yatırımlarını büyüttüklerini dile getiren Nasel Tekstil İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fatih ÖNCÜ; “Eyüp bölgesi İstanbul’un tarihi ve turistik semtleri olan Taksim ve Sultanahmet’e yakınlığı ile aynı zamanda Büyükdere Caddesi ve Maslak gibi İstanbul’un önemli iş ve yaşam merkezlerine kolay ulaşımı, 3.Havalimanı bağlantı yolu ile 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Avrupa Yakası başlangıç noktasında ve Alibeyköy metro hattında yer alan projemiz bu eşsiz konumu ve zengin ulaşım imkânları ile ön plana çıkmaktadır. Eyüp beş yıldızlı oteller, alışveriş merkezleri, eğitim kampüsleri ve sağlık kuruluşlarıyla birlikte İstanbul’un en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden birisi oldu. Nitelikli bir projeyle böylesine değer kazanan bir bölgenin tam kalbinde olup yeni bir yatırım fırsatı oluşturmak istedik ve Forev Modern Eyüp’ü geliştirdik” dedi.

YÜZDE 80’İ YABANCIYA SATILDI
ÖNCÜ “iç piyasaya hem de dış piyasaya hitap eden projemize yabancıların ilgisi gün geçtikçe artıyor. Türkiye’nin istikrarına güvenen Arap yatırımcının, doların artmasıyla beraber ilgisini daha da arttırdığını gördük. Ön satışlarımızın yüzde 80’ni yabancı müşterilerimize gerçekleştirdik” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER