Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ege Yapı Çamlıyaka Konakları Çekmeköy Ön Satışta!

Ege Yapı Çamlıyaka Konakları Çekmeköy Ön Satışta!

13 Ağustos 2018 Pazartesi, 11:26:04
 Ege Yapı Çamlıyaka Konakları Çekmeköy Ön Satışta!
Ege Yapı Çekmeköy’deki yeni proje Çamlıyaka Konakları projesinde ön satışları başlattı. 2 yılda teslim edilmesi planlanan Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesinde 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Ege Yapı Çamlıyaka Konakları fiyatları 1 milyon 600 bin TL’den başlıyor…

Ege Yapı İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’deki yeni projesi Çamlıyaka Konakları projesinde lansman öncesi ön satışlara başladı.
Şehirden uzaklaşmadan, doğaya yakınlaştıran müstakil bahçeli ve teraslı lüks evlerden oluşacak Çamlıyaka Konakları Çekmeköy projesinde teslimlerin iki yılda yapılması planlanıyor.

19 bin metrekare alan üzerinde yükselen Ege Yapı Çamlıyaka Konakları projesinde 3+1, 4+1 ve 5+1 müstakil ve teraslı konut seçenekleri yer alıyor. Çamlıyaka Konakları fiyatları 1 milyon 600 bin TL’den başlıyor. Projede farklı ödeme seçenekleri sunuluyor.

Proje hakkında görüşlerini paylaşan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, “Çekmeköy’ün merkezinde, çam ormanlarının yanı başında çok özel bir konumda yer alan ÇamlıYaka Konakları, şehirden uzaklaşmadan doğayla iç içe lüks bir yaşam sunacak. Lüks site hayatını villa konforundaki evlerde yaşamak isteyenler için en doğru adres olacak. ÇamlıYaka Konakları ile müstakil bahçe kullanımlı ve geniş teraslı evlerin bulunacağı bir yaşam projesi tasarlıyoruz. Hızlı ve planlı bir şekilde kentleşen ancak İstanbul’un dört mevsim doğayla iç içe kalmayı başarmış ayrıcalıklı bölgelerinden biri olarak göze çarpan Çekmeköy’de yükselecek ÇamlıYaka Konakları’nın mevcut metro hattı ve üçüncü köprüye yakınlığı ile çok farklı lokasyonlarda çalışan ancak yaşam kalitesine önem veren insanlar tarafından tercih edileceğini ön görüyoruz” dedi.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER