Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ağaoğlu Bodrum’da Rotayı “Yerli’ye Çevirdi!

Ağaoğlu Bodrum’da Rotayı “Yerli’ye Çevirdi!

07 Ağustos 2018 Salı, 14:53:13
Ağaoğlu Bodrum’da Rotayı “Yerli’ye Çevirdi!
Ağaoğlu Bodrum’da 1,2 milyon metrekare alanda yükselecek olan dev projesini 2019’un ilk yarısında satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Projeyi ilk etapta yurtdışında pazarlamak üzere geliştirdiklerini belirten Ali Ağaoğlu, “Daha sonra Bodrum’da yerli talebin çok canlı olduğunu gördük ve o nedenle daha erişilebilir bir projeye döndük” dedi…

HABER:Şengül KIRMIZITAŞ

Ağaoğlu Bodrum projesi için start verdi. Bodrum’da 1,2 milyon metrekare alan üzerinde yükselecek olan Ağaoğlu Bodrum projesinin 5 bin dönümlük ilk etabı 2019’un ilk yarısında satışa çıkmaya hazırlanıyor.

İçinde Avrupa’nın en büyük botanik parkını da barındıran projede dev şelaleden eğitim ve sağlık kurumlarına kadar birçok birim bulunuyor.

Bodrum projelerinin genellikle üst segmente hitap ettiğini belirten Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, biz erişilebilir bir proje yapacağız dedi.

PARANIZI BİRİKTİRİN BENİ BEKLEYİN
Bodrum’da isteyen herkesi erişilebilir fiyatlarla ev sahibi yapacaklarını belirten Ağaoğlu, “Herkesin Bodrum’da bir hayali vardır ama projeler genellikle A plus olarak tasarlanıyor. Ağaoğlu Bodrum projesi ise A plus kalitesinde  B-C segmentinin de erişebileceği bir proje olacak” diye konuştu.

Projenin toplam yatırım maliyetinin 8 milyar TL olduğunu belirten Ağaoğlu, 20 milyar TL hasılat beklediklerini söyledi.

ROTAYI “YERLİ”YE ÇEVİRDİ
Projeyi ilk etapta üst segmente göre tasarladıklarını fakat koşullara göre projeyi revize ederek daha erişilebilir yaptıklarını ifade eden Ağaoğlu, “İlk etapta yurtdışında pazarlamak üzere A plus bir proje tasarladık. Buna çok para ve emek harcadık. Fakat daha sonra Bodrum’da yerli talebin çok fazla olduğunu gördük. Bundan dolayı herkesin erişebileceği bir projeye döndük. Daha B ve C kesimine hitap eden bir proje yaptık” diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER