Anasayfa >

Yeni Projeler >

Aktim 2 Kıraç Projesinde Metrekaresi 5 Bin TL!

Aktim 2 Kıraç Projesinde Metrekaresi 5 Bin TL!

19 Temmuz 2018 Perşembe, 16:01:23
Aktim 2 Kıraç Projesinde Metrekaresi 5 Bin TL!
Esenyurt Kıraç’ta hayata geçirilen Aktim 2 Kıraç projesi 113 bağımsız birimden oluşuyor. Proje kapsamında büyüklükleri 100 metrekareden başlayan ticari birimler yer alıyor. Aktim 2 Kıraç Esenyurt projesinde modüler sistem sayesinde tek katta 8 bin 700 metrekare depo ve imalathane alanı oluşturulabiliyor. Aktim 2 Kıraç fiyatları metrekare bazında 5 bin TL’den başlıyor. Projede yüzde 30 peşinatla ticari birim sahibi olunabiliyor. Aktim 2 Kıraç projesinde teslimlerin ise Mart 2020’de yapılması planlanıyor…

Hadımköy bağlantı yoluna 400 metre yürüme mesafesinde yükselen Aktim 2 Kıraç Ticaret ve İş Merkezi’nde metrekare birim fiyatları 5 bin TL’den başlıyor 10 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Aktim 2 Kıraç Esenyurt projesinde toplam 113 bağımsız birimden oluşuyor.  Proje kapsamında 100 metrekare ile 8 bin 700 metrekare arasında değişen depo ve imalathane alanları yer alıyor.

Aktim 2 Kıraç fiyatları metrekare bazında 5 bin TL’den başlıyor 10 bin TL’ye kadar yükseliyor.  Aktim 2 Kıraç projesinde yüzde 30 peşinat veriliyor yüzde 30’luk dilim 4 aylık aralıklarla ödeniyor kalan bedel ise 24 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

Aktim 2 Kıraç Esenyurt projesinde teslimlerin ise Mart 2020’de yapılması planlanıyor. Modüler sistem sayesinde bir katta 8 bin 700 metrekareye kadar depo ve imalathane alanları oluşturulabilen proje yüksek tavanları ile dikkat çekiyor.

Aktim 2 Kıraç projesi Ambarlı Limanı’na 1 kilometre, Tem Hadımköy bağlantısına 1 kilometre, 3.Havalimanı’na 1 kilometre, E-5’e 1 kilometre, Kıraç’a,  1 kilometre, metroya 1 kilometre, Beylikdüzü’ne 1 kilometre ve Tüyap’a 1 kilometre  mesafede konumlanıyor.

Bilgiçler Yapı tarafından hayata geçirilen projede katlar içinde doğal hava sirkülasyonun sağlanması ayrıca tüm bağımsız bölümlerin önüne tır dahil olmak üzere araç girişinin olması ve terasında helikopter pisti ile birlikte toplam 11 bin metrekarelik park alanı bulunuyor.

Yükleme boşaltma alanları haricinde, tek yönlü ve çift yönlü sirkülasyon yollarınının katlar arası birbirinden bağımsız olması merkez içi ulaşım kolaylığını sağlıyor.  

Katlar içinde doğal hava sirkülasyonun sağlanması ayrıca tüm bağımsız bölümlerin önüne tır dahil olmak üzere araç girişinin olması ve terasında helikopter pisti ile birlikte toplam 11 bin metrekarelik park alanı bulunuyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER