Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ant Yapı’dan Londra’da 45 Milyon Poundluk Yeni Proje: Harcourt House!

Ant Yapı’dan Londra’da 45 Milyon Poundluk Yeni Proje: Harcourt House!

19 Haziran 2018 Salı, 15:04:44
Ant Yapı’dan Londra’da 45 Milyon Poundluk Yeni Proje: Harcourt House!
Yurtdışında birçok projeye imza atan Ant Yapı, yurtdışı projelerine bir yenisini daha ekledi. Ant Yapı Londra’da 45 milyon poundluk yeni bir proje yapacak. Londra’nın seçkin lokasyonlarından Oxford Street ve Mayfair’in yakınında yer alan, Kral Edward dönemine ait, konut projesinin 19 ayda teslim edilmesi planlanıyor…

Türkiye’nin yanı sıra yurtdışında da birçok projeye imza atan Ant Yapı, yurtdışı projelerine bir yenisini daha ekliyor. İngiltere’de 45 milyon poundluk yeri bir projeye hazırlanan şirket, . Londra’nın seçkin lokasyonlarından Oxford Street ve Mayfair’in yakınında yer alan, Kral Edward dönemine ait konut projesini 19 ayda tamamlamayı planlıyor.

Ant Yapı’nın İngiltere’de son olarak hayata geçireceği Harcourt House projesi başkentin en gözde semtlerinden Maryleybone’da yer alıyor. Kral Edward dönemine ait 8 katlı geleneksel binanın içinde restorasyon ve düzenleme çalışmaları gerçekleştirilecek. Dış cephe ile birlikte yapının içinde yer alan orijinal tavan ve şöminenin korunacağı“Harcourt House” projesi, 10.bin metrekare alan üzerinde 25 daireden oluşuyor. Ant Yapı Harcourt House projesinde konutların yanı sıra spa, spor salonu ve medikal klinik de bulunuyor. Ocak 2020’de teslimlerin yapılması planlanan projedeki tüm işler Ant Yapı tarafından yapılacak.

1990 yılından bu yana yurtdışında birçok projeye imza attıklarını belirten Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, yeni projeleri Harcourt House’un Londra’daki dördüncü projeleri olacağını söyledi.

Başta Rusya ve Türkiye Cumhuriyetlerde birçok başarılı işlere imza attıklarını söyleyen Okay,  Amerika’da Florida-Miami ile New York’ta kurdukları şirketler ve ofislerle iş geliştirme çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirdi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER