Anasayfa >

Yeni Projeler >

Yılmaz İnşaat Riva Projesi Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor! Metrekaresi 7 Bin TL!

Yılmaz İnşaat Riva Projesi Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor! Metrekaresi 7 Bin TL!

11 Haziran 2018 Pazartesi, 10:31:30
Yılmaz İnşaat Riva Projesi Satışa Çıkmaya Hazırlanıyor! Metrekaresi 7 Bin TL!
Yılmaz İnşaat, Galatasaray’ın Riva arazisi üzerinde geliştireceği projenin sonuna geldi. Yaklaşık bin 500 villadan oluşan Yılmaz İnşaat Riva projesinde 2+1’den 6+1’e kadar farklı villa seçenekleri yer alıyor. Yılmaz İnşaat Riva fiyatları ise metrekare bazında 7 bin TL’den başlıyor…

Galatasaray Riva arazisi ihalesini kazanan Yılmaz İnşaat, arazi üzerinde geliştireceği projeyi yakında satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

869 bin 362 metrekare alan üzerinde yükselecek olan Yılmaz İnşaat Riva projesi toplam bin 500 villadan oluşuyor. 4 etaptan oluşan projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 konut seçenekleri yer alıyor.

2+1 villalarımız 160 metrekareden başlıyor. Her villanın 300 metrekareden başlayıp villa büyüklüğüne göre bahçeleri bulunuyor.

Natamam şekilde yapılacak villalarda, yatırımcı isterse ince işçilik için istediği paketi satın alarak villasını hazır teslim alabilecek.

Önümüzdeki aylarda ön satışa çıkması planlanan Yılmaz İnşaat Riva fiyatları ise lansmana özel metrekaresi 7 bin TL’den başlıyor.

3 yılda tamamlanması planlanan proje az katlı villalardan meydana geliyor.

Yılmaz İnşaat tarafından 1150 dönüm alan üzerinde geliştirilen projeyle arsa bedeli hariç bölgeye 2 milyar TL’lik dev bir yatırım yapılacak. ekolojik konseptte tasarlanan Yılmaz İnşaat Riva projesinde bin 150 dönüm alanın içerisinde 70 dönüm park yer alıyor. 200 dönüm özel ormanı da bulunan projede orman içinde aktivite ve rekreasyon alanları bulunuyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER