Anasayfa >

Yeni Projeler >

Yamaç Sağlık Rezidans İzmir’de 10 Yıl Kira Garantisi! Yeni Proje!

Yamaç Sağlık Rezidans İzmir’de 10 Yıl Kira Garantisi! Yeni Proje!

30 Mayıs 2018 Çarşamba, 14:20:04
 Yamaç Sağlık Rezidans İzmir’de 10 Yıl Kira Garantisi! Yeni Proje!
Yanık Sağlık Grubu, İzmir’deki yeni konut projesi Yamaç Sağlık Rezidans ile konut, hastane ve bakım evini bir araya getiriyor. Yamaç Sağlık Rezidans projesinde 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede 10 yıl kira garantisi sunuluyor…

Yanık Sağlık Grubu, İzmir’de yepyeni bir konseptli projeye start verdi. Konut, hastane ve bakım evini Yamaç Sağlık Rezidans projesinde bir araya getiren şirket sağlık ve yaşamı tek çatı altında sunuyor.

İçerisinde konut, bakım evi ve hastaneyi barındıran Yamaç Sağlık Rezidans projesinde 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor.

10 YIL KİRA GARANTİLİ
Yamaç Sağlık Rezidans İzmir projesinde yatırımcılara 10 yıl kira garantisi sunuluyor. Konutlar ayrıca kapalı havuz, fizik tedavi merkezi ve pek çok hobi alanı ile sakinlerine hem sağlıklı hem de eğlenceli bir yaşam vadediyor. Proje içerisinde yer alan sağlıklı yaşam evleri ve palyatif bakım biriminde ise özellikle Türkiye’de büyük eksikliği seçilen palyatif bakımdan Alzheimer hastalarının bakımına kadar geniş bir yelpazede, standartların üzerinde bir hizmet sunulacak. Palyatif bakım ekibi, onkologlar, hastalara 7/24 refakat edecek hemşireler, psikiyatristler, psikologlar ve sosyal hizmet uzmanları, hastaların her türlü ihtiyacına anında yanıt verecek.

200 YATAKLI HASTANE
Proje kapsamında inşa edilecek ve tüm kente hizmet edecek hastane ise 200 yatak kapasiteli, tam teşekküllü bir bölge hastanesi olarak inşa edilecek. İzmir’in kuzey yakasına onkoloji, kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi branşlarını da barındıran bir tesis olarak kazandırılacak olan hastane, 65 uzman doktor ve yüzlerce sağlık personeli ile İzmirlilere hizmet verecek.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER