Anasayfa >

Yeni Projeler >

Pekerler Grup İzmir Projesinin Adı Allsancak Oldu!

Pekerler Grup İzmir Projesinin Adı Allsancak Oldu!

18 Mayıs 2018 Cuma, 14:38:37
Pekerler Grup İzmir Projesinin Adı Allsancak Oldu!
Pekerler Grup, Alsancak Garı’nın tam arkasında hayata yeni bir projeye başlıyor. ALLsancak adıyla görücüye çıkmaya hazırlanan proje 2.2 milyar TL yatırımla hayata geçiriliyor…

Pekerler Grup, Alsancak’taki yeni bir proje için düğmeye bastı. emlak Konut GYO ve Pekerler Grup bünyesinde faaliyet gösteren Pekintaş Yapı & Burakcan İnşaat’ın iş ortaklığı ile hayata geçecek Allsancak projesi, tarihi Alsancak Garı’nın tam arkasında, Alsancak stadyumuna komşu olan eski Tariş fabrikalarının olduğu araziyi kapsayan, birbirine komşu 5 parselden oluşuyor.

Pekerler Grup İzmir projesi Allsancak projesi toplam 78 bin 500 metrekare alan üzerinde yükselecek. Pekerler ALLsancak projesi 2.2 milyar TL yatırımla hayata geçirilecek.  Pekerler Allsancak fiytaları ve ödeme planı ise henüz netleşmedi. Bölgedeki bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük proje olan Allsancak projesinde konut teslimlerinin ise 36 ayda yapılması planlanıyor.

İzmir’in kentsel dönüşüm hariç her yıl 35-40 bin civarı konut ihtiyacının olduğunu söyleyen Pekerler İnşaat Genel Koordinatörü Özgür Peker, İzmir’in potansiyeli çok yüksek bir kent olduğunu söyledi.

Peker, “İzmir Türkiye’nin en önemli ve en hızlı gelişen kenti olmaya aday, potansiyeli çok yüksek bir kentimiz. Yapımı devam etmekte olan otoyolun 2019’da bitmesi ile büyükşehirlerin kesişme noktası olacak. İstanbul’dan üç saatte İzmir’e ulaşılırken Ankara-İzmir hızlı tren hattı da sınırları kaldıracak. İzmir, Knight Frank Global Residential Cities İndeksi’nin araştırmasına göre dünyada emlak fiyatları en çok artan şehirlerarasında geçen yıl yüzde 18,5 oranı ile ikinci sırada yer aldı. Nitelikli göçün artması, her geçen gün artan proje sayısı, yükselen değer artışı ile İzmir yatırımcının da yüzünü güldürecek.” İfadesinde bulundu.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER