Anasayfa >

Yeni Projeler >

2018 Mayıs’ta Lansman Fırsatlarıyla Yeni Satışa Çıkacak Projeler!

2018 Mayıs’ta Lansman Fırsatlarıyla Yeni Satışa Çıkacak Projeler!

27 Nisan 2018 Cuma, 15:27:10
2018 Mayıs’ta Lansman Fırsatlarıyla Yeni Satışa Çıkacak Projeler!
Htemlak.haberturk.com takipçileri için Mayıs ayında lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile yeni satışa çıkacak konut projelerini araştırdık. İşte o projeler…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Ramazan ayı ile birlikte durgunluğa geçen inşaat sektörü,Ramazan öncesi adeta lansman yarışına girdi. Nisan ayını oldukça hareketli geçiren sektör Mayıs’ta da hız kesmeden hareketini sürdüreceğe benziyor. Önümüzdeki Mayıs ayında birçok şirket yeni projesini görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Bu haberimizde lansmanan özel fiyat ve ödeme avantajı ile 2018 Mayıs’ta yeni satışa çıkacak konut projelerini araştırdık. İşte o projeler;

TEKFEN TOPKAPI
Bir süredir ön talep toplayan Tekfen Topkapı projesinde resmi satışların önümüzdeki Nisan ayında başlaması planlanıyor. Toplam 333 konuttan oluşan Tekfen Topkapı projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede teslimlerin ise 2 yıl sonra yapılması planlanıyor.

DEKAR KIYIBAHÇE
Dekar Kıyıbahçe 2 Mayıs’ta satışa çıkmaya hazırlanıyor. Ömerli’de yükselen Dekar Kıyıbahçe projesi fiyatları, ödeme planı, teslim tarihi ve kat planları ise henüz paylaşılmadı. Projeye dair tüm detaylar 2 Mayıs’ta yapılacak olan lansmanla birlikte netlik kazanacak.

SİLTAŞ MARİNA
Siltaş Marina projesi Pendik’te yükseliyor. Toplam 200 konuttan oluşan Siltaş Marina Pendik projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Fiyatlar 595 bin TL’den başlıyor. 36 ay vade farksız taksit imkanı sunulan projede konut teslimlerinin ise 24 ay sonra yapılması planlanıyor.

KAVANYA KORU
Kavanya Koru projesi İzmit Çayırköy’de hayata geçiriliyor. 6 blokta toplam 250 adet konuttan oluşan Kavanya Koru projesi 8 Mayıs’ta görücüye çıkacak. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alan Kavanya Koru İzmit projesinde fiyatlar 190 bin TL’den başlıyor. Nisan 2020’de konut teslimleri yapılması planlanan projede şirket bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

MESA ORMAN ÇUKUBLU
Bir süre önce ön talep toplamaya başlayan Mesa Orman Çubuklu projesinde resmi satışlar 3 Mayıs’ta başlıyor. 1+1’den 6+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Mesa Orman Çubuklu fiyatları ise 1 milyon 30 bin TL’den başlıyor. Nisan 2020’de konut teslimleri yapılması planlanan projede yüzde 15 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Mesa Orman projesi Beykoz Çubuklu’da yükseliyor.

AKZİRVE TOPKAPI
Strada Bahçeşehir projesi ile dikkat çeken Akzirve tarafından hayata geçirilecek olan Akzirve Topkapı projesi 9 Mayıs’ta lansmna çıkacak. Akzirve Topkapı fiyatları, ödeme planı ve diğer tüm detaylar henüz açıklanmadı. Projede dair tüm detaylar 9 Mayıs’ta yapılacak olan lansmanla birlikte açıklanacak.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER