Anasayfa >

Yeni Projeler >

Aphrodite Park Residence Kıbrıs’ta 170 Bin TL’ye Ev Sahibi Yapıyor!

Aphrodite Park Residence Kıbrıs’ta 170 Bin TL’ye Ev Sahibi Yapıyor!

26 Nisan 2018 Perşembe, 13:53:48
Aphrodite Park Residence Kıbrıs’ta  170 Bin TL’ye Ev Sahibi Yapıyor!
Aphrodite, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki projelerine bir yenisi daha ekledi. Aphrodite Park Residence projesinde 170 bin TL’ye konut sahibi olunabiliyor. Kıbrıs’taki tek Türk tapulu arazi üzerinde yükselen projede kredi kartıyla daire sahibi olunabiliyor…

Aphrodite, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki projelerine bir yenisi daha ekledi. Lefke ile Güzelyurt arasında kalan sahildeki tek Türk tapulu arazi üzerinde yükselen Aphrodite Park Residence fiyatları 170 bin TL’den başlıyor.
170 bin TL değerindeki bir daire için ayda 3 bin 540 TL taksitle 24 ve 25 ay vadeyle ödeme imkanı sunulan Aphrodite Park Residence Kıbrıs projesinde 88 bin TL’lik kalan tutar ise ister peşin ister banka kredisi ile ödeniyor.

Aphrodite Park Residence projesi 4 etaptan oluşuyor. Toplam bin konuttan meydana gelen projede doğal yaşamın ortasında modern bir kapasa yaşamı sunuluyor.

Aphrodite Beachfront, Aphrodite Park Residence, Aphrodite Deluxe Terraces ve Aphrodite Diamond isimleriyle yükselen Aphrodite projeleri, kredi kartıyla peşinatsız ödeme fırsatıyla yatırımcısına satın aldığı andan itibaren kazandırıyor.

70 bin metrekarelik alanda yükselen Aphrodite projelerinde A ve B blok 128 daire 2019 da, 104 daireden oluşan C blok ise 2020 yılında teslim edilecek. Aphrodite projelerinin 2’inci etabını oluşturan Aphrodite Park Residence, 3 blok halinde yükselen 232 daireden oluşuyor.  Ercan Havalimanı’na 50 dakika uzaklıkta konumlanan alan proje, Lefkoşa ve Trodos Kayak Merkezi’ne de 45 dakika mesafede yer alıyor. Denizin hemen yanı başındaki konumu ile dikkat çeken Aphrodite Park Residence’ta dağ manzaralı spa tedavi merkezi, yoga stüdyoları, açık ve kapalı havuz, yürüyüş parkurları, fitnes alanı, sörf kulübü, Türk hamamları, bar, restoranlar, cafeler, market, açık ve kapalı çocuk oyun parkları bulunuyor.

ODTÜ ile Lefke Avrupa Üniversitesi arasındaki tek proje olma özelliği taşıyan projede yüzde 40 prim vaat ediliyor.
Aphrodite Projeleri Türkiye Satış Pazarlama Koordinatörü İsmail Gökalp, 2003 yılından bu yana Kıbrıs’ta 22 projede 800 konuta imza attıklarını söyledi.

TÜRKİYE’DEN YOĞUN İLGİ
Projenin teslim edilen ilk etabının özelikle Türkiye, İngiltereve Kuzey Avrupa ülkeleri tarafından ciddi bir talep gördüğünün altını çizen Gökalp, “Yatırımcı profilinde yüzde 80 oranda Kuzey Avrupalılar öne çıktı. Kalan 3 etaptaki satışlarımızda daha çok Türk pazarına yoğunluk vereceğiz. Projemizin yer aldığı bölge, kiracı açığı bulunan ve talepte zirveyi gören bir bölge. Bu da satışlarda etkili oluyor” dedi.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER