Anasayfa >

Yeni Projeler >

Heran İstanbul Projesi 269 Bin TL’den Satışa Çıktı

Heran İstanbul Projesi 269 Bin TL’den Satışa Çıktı

16 Nisan 2018 Pazartesi, 12:02:12
Heran İstanbul Projesi 269 Bin TL’den Satışa Çıktı
Destek Grubu, İstanbul’daki ilk markalı konut projesini satışa çıkardı. Heran İstanbul adıyla Kartal’da yükselen projede fiyatlar 269 bin TL’den başlıyor. Projede 15 farklı çeşit ödeme kolaylığı sunuluyor…

1983 yılından bu yana tarım, bilişim, inşaat, hizmet ve teknoloji danışmanlığı alanında hizmet veren Destek Group, Heran İstanbul projesi ile markalı konut sektörüne giriş yaptı.

Kartal’da yükselen Heran İstanbul projesi 269 bin TL’den satışa çıktı. 15 farklı ödeme seçeneğinin sunulduğu projede kişiye özel farklı alternatifler sunuluyor.

24 ay sonra konut teslimleri yapılması planlanan Heran İstanbul Kartal projesi 100 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

4 blokta toplam 318 adet konut ve 20 adet cadde mağazadan oluşan Destek Group Heran İstanbul projesinde büyüklükleri 72 metrekare ile 178 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+, 3+1 dubleks ve loft daireler  yer alıyor.

METREKARESİ LANSMANA ÖZEL 4 BİN TL
Metrekare birim fiyatları lansmana özel 4 bin TL’den başlayan Heran İstanbul projesinde daireler 269 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Heran İstanbul projesi 63 bin 210 metrekare inşaat alanına sahip.
Projenin sosyal olanakları arasında ise, 477 araçlık kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, yürüyüş yolları, koşu parkuru, fitness salonu, sauna, güvenlik, çocuk oyun alanları yer alıyor.

Yüksek hızlı tren istasyonuna, resmi kurumlara, Pendik Marina’Ya yakın konumda yükselen proje E-5 otoyoluna 1,5 kilometre, Kartal-Kadıköy metro hattına 1 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 7 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

BİZ ÇOK KRİZLER GÖRDÜK, BUNU DA AŞARIZ
Destek Group Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yaman Karadeniz, projeye 2015 yılından bu yana çalıştıklarını ve 3 yıl sonra lansman aşamasına geldiklerini belirterek, “Ülkemizde yatırım hiçbir zaman kolay olmadı, şimdi de olmayacak. Biz çok krizler gördük ve başarıyla da aştık. İnşaat sektörü de sıkıntılı dönemlerden geçiyor bunun farkındayız. Ama 2015’te çıktığımız bu yolda asla gerim adım atmadık” dedi.

YENİ GELİŞİM BÖLGELERİNE İHTİYAÇ VAR
İnşaat sektöründe en zor zamanların bile alternatif finans modelleri ve kampanyalarla aşıldığını belirten Karadeniz, “İnşaat sektörünün geleceğini parlak görüyoruz. A plus projeler belli bölgelerde yapılıyor. Bunların yaygınlaştırılması lazım. Yeni gelişim bölgelerine ihtiyaç var” dedi.

Destek Group’un 60’den fazla müşteri kitlesi olduğuna dikkat çeken Karadeniz, “Bu çok önemli bir kazanç. Bu yatırımımız da muhakkak karşılığını bulacaktır. Bu kitleden de projemize büyük talep bekliyoruz” diye konuştu.

Heran İstanbul projesinden elde ettikleri kazançla yeni projeler hayata geçireceklerini ifade eden Karadeniz, Heran markasını İstanbul’un birçok yerine taşıyacağız diye konuştu.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER