Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ege Yapı Çamlıyaka Konakları Ön Talep Toplamaya Başladı

Ege Yapı Çamlıyaka Konakları Ön Talep Toplamaya Başladı

30 Mart 2018 Cuma, 10:37:58
Ege Yapı Çamlıyaka Konakları Ön Talep Toplamaya Başladı
Ege Yapı Çekmeköy projesi Çamlıyaka’ya ön talep toplamaya başladı. Mart 2020’de konut teslimleri yapılması planlanan Ege Yapı Çamlıkaya Konakları projesinde farklı konut seçenekleri yer alıyor…

Ege Yapı İstanbul Anadolu Yakası Çekemköy’deki yeni projesi Çamlıyaka Konakları projesine ön talep toplamaya başladı.

19 bin 46 metrekare alan üzerinde yükselen Ege Yapı Çamlıyaka Konakları projesinde müstalik bahçeli ve teraslı evler yer alıyor. Karma konseptte tasarlanan Çamlı Yaka Çekmeköy projesinde konutların yanı sıra ticari üniteler de bulunuyor.

Ege Yapı Çamlıyaka Konakları projesinde ön talep toplama süreci başladı. Resmi satışların önümüzdeki haftalarda başlaması planlanan Çamlıyaka Konakları fiyatları 1 milyon 800 bin TL'den başlıyor 3 milyon 850 bin TL'ye kadar yükseliyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılan projede yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Konut bedelinin kalanı ise banka kredisi ile ödeniyor.

 “Kuşlar hayallerine konacak, masallar gerçek olacak” sloganıyla ön talep toplamaya başlayan Çamlı Yaka Konakları Çekmeköy projesi 11 blokta toplam 66 konuttan oluşuyor.

Projede büyüklükleri 172 metrekare ile 372 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Blokların 3 katlı olarak tasarlandığı projede, market, sauna, yüzme havuzu, fitness salonu, güvenlik, otopark, yeşil alan, yürüyüş alanları yer alıyor. Çam ormanlarının yanı başında yükselen Ege Yapı Çamlıyaka projesi yeşillikler içinde huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Çekmeköy’ün hem yatırım yapmak isteyen hem de yaşamak isteyenleri için çok doğru bir yer olduğunu söyledi. Projenin lokasyonuna dikkat çeken Kabadayı, “Çekmeköy, mevcut metro hattı ve üçüncü köprüye yakınlığı ile çok farklı lokasyonlarda çalışan, yaşam kalitesine önem veren insanlar tarafından tercih edilen bir ilçe olarak dikkat çekiyor. Çekmeköy’ün hem yaşamak isteyenler hem de yatırım yapmak isteyenler için çok doğru bir yer olduğuna inanıyoruz” ifadesinde bulundu.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER