Anasayfa >

Yeni Projeler >

Orkun Mia Bornova Fiyatları 450 Bin TL’den Başlıyor

Orkun Mia Bornova Fiyatları 450 Bin TL’den Başlıyor

21 Mart 2018 Çarşamba, 15:29:44
 Orkun Mia Bornova Fiyatları 450 Bin TL’den Başlıyor
İzmir Bornova’da yükselen ve tamamı 2+1 dairelerden oluşan Orkun Mia Bornova fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Projede yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabiliyor…

İzmir’in Bornova ilçesinde Serkan Orkun İnşaat tarafından hayata geçirilen Orkun Mia Bornova projesi bin 136 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

10 katlı bloktan oluşan Orkun Mia Bornova projesinde toplam 45 adet konut ve 6 adet dükkan yer alıyor.  Her katta 5 dairenin yer aldığı Orkun Mia Bornova projesinde konutların tamamı 2+1 dairelerden oluşuyor.

Orkun Mia Bornova fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödeniyor.

Temmuz 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan Orkun Mia Bornova projesinde açık/kapalı mutfak seç enekleri bulunuyor.
Projede;
•    Açık otopark
•    Kapalı otopark
•    Spor salonu
•    Kameralı güvenlik
•    Yangın merdiveni
•    Özel peyzaj düzenlemesi  yer alıyor.

Orkun Mia Bornova projesi otogara, çevreyolu çıkışına, yeni yapılacak metro güzergahına, Kamil Tunca Bulvarı’na ve şehir merkezine yakın konumda yer alıyor.

Point Alışveriş Merkezi’nin hemen yanında konumlanan proje Ege Üniversitesi’ne, Ege Üniversitesi Hastanesi’ne, Forum Alışveriş Merkezi’ne, Şifa Hastanesi’ne ve Yaşar Üniversitesi’ne de yakın mesafede yükseliyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER