Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ardıç Royal Adana Konut Projesi Fiyat Listesi

Ardıç Royal Adana Konut Projesi Fiyat Listesi

12 Mart 2018 Pazartesi, 16:41:56
Ardıç Royal Adana Konut Projesi Fiyat Listesi
2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alan Ardıç Royal fiyat listesi ve ödeme planı detayları ile haberimizde.,..

Adana Kozan Caddesi’Nde Mustafa Ardıç İnşaat tarafından hayata geçirilen Ardıç Royal projesi toplam 48 adet konuttan oluşuyor.  Projede 12 adet 2+1 daire, 36 adet ise 3+1 daire yer alıyor.

Ardıç Royal Adana projesinde büyüklükleri 85 metrekare ile 107 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri bulunuyor.

Projede, 2+1 daireler net 85 metrekare, 3+1 daireler ise net 105 metrekare ile 107 metrekare arasında değişiklik gösteren büyüklükte tasarlanıyor.

ARDIÇ ROYAL ADANA FİYAT LİSTESİ
Ardıç Royal fiyat listesi şöyle;
2+1 daireler 250 bin TL’den,
3+1 daireler ise 350 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan Ardıç Royal projesinde konut teslimlerinin ise Kasım 2019’da yapılması planlanıyor.

Mustafa Ardıç İnşaat Adana projesi Ardıç Royal, Kozan Caddesi’nde otoban kavşağında şehir merkezine 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Akıllı ev sistemi ile tasarlanan Ardıç Royal Adana projesi karma konseptte tasarlanıyor. Proje kapsamında konutların yanı sıra 10 adet de ofis yer alıyor.

Kişiye özel daire tasarımının  yapıldığı projede jenaratör, hareket dedektörü, aydınlatma kontrolü, su ve gaz kaçakları için dedektör, merkezi uydu sistemi, merkezi internet sistemi bulunuyor.

Alış veriş merkezlerine 15 dakika uzaklıkta konumlanan projede;
•    Kapalı otopark
•    Güvenlik
•    Yeşil alan
•    Çocuk oyun alanları yer alıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER