Anasayfa >

Yeni Projeler >

Nidapark Ayyıldız Fiyatları 682 Bin TL’den Başlıyor! Satışa Çıktı!

Nidapark Ayyıldız Fiyatları 682 Bin TL’den Başlıyor! Satışa Çıktı!

12 Mart 2018 Pazartesi, 14:00:00
 Nidapark Ayyıldız Fiyatları 682 Bin TL’den Başlıyor! Satışa Çıktı!
Tahincioğlu Kağıthane’deki yeni projesi Nidapark Ayyıldız projesini satışa çıkardı. Nidapark Ayyıldız fiyatları 682 bin TL’den başlıyor..

Tahincioğlu, İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane’deki yeni projesi Nidapark Ayyıldız’ı satışa çıkardı. Az katlı yatay yapıda tasarlanan Nidapark Ayyıldız projesi merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Metro istasyonunun yanıbaşında yükselen Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız projesi Kağıthane’nin en merkezi konumunda, metro istasyonunun hemen yanında, Cendere Caddesi ve Develi Caddesi arasında yer alıyor.

Nidapark Ayyıldız Kağıthane projesi karma konseptte tasarlanıyor. Projede konut, mağaza ve dükkanlar bulunuyor.

Nidapark Ayyıldız projesinde toplam 95 adet konut yer alıyor. Projede 61 adet 1+1 daire, 10 adet 2+1 daire, 12 adet 2,5+1 daire, 9 adet 3+1 daire ve 3 adet de 4+1 daire yer alıyor.

Nidapark Ayyıldız fiyatları 682 bin TL’den başlıyor 2 milyon 660 bin TL’ye kadar yükseliyor.  2020’de konut teslimlerinin yapılması planlanan projede farklı ödeme seçenekleri sunuluyor.

Projenin giriş katında mağaza ve dükkanlardan oluşan 10 ticari ünite yer alıyor. Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız projesinde;  çatı katında 1 adet açık yüzme havuzu, 1.bodrum katta fitness salonu, soyunma odası ve sauna, zemin katta kış bahçesi , ayrıca bir iç avlu, süs havuzu ve terasta oturma alanları bulunuyor.
 

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER