Anasayfa >

Yeni Projeler >

Çukurova Gayrimenkul’den Kartal Beylerbeyi ve Çengelköy’de Yeni Proje

Çukurova Gayrimenkul’den Kartal Beylerbeyi ve Çengelköy’de Yeni Proje

26 Şubat 2018 Pazartesi, 10:42:50
 Çukurova Gayrimenkul’den Kartal Beylerbeyi ve Çengelköy’de Yeni Proje
Çukurova Gayrimenkul 2018’de kentsel dönüşüme odaklanacak. Şirket bu kapsamda İstanbul’da Kartal, Beylerbeyi ve Çengelköy’de 3 yeni projeye start vermeye hazırlanıyor…

Adana ve Mersin’de hayata geçirdiği projelerle dikkat çeken Son Grup iştiraki Çukurova Gayrimenkul 2018’de İstanbul ağırlıklı olmak üzere kentsel dönüşüme odaklanacak.

2017’de Kartal’daki üçüncü projesi olan Çukurova Balkon ve Adana’da proje ortaklarıyla geliştirdiği TMT Park Life Suit projelerini teslim eden Çukurova Gayrimenkul, Adana’daki arsa stoklarının bir kısmının satışını gerçekleştirerek 2018 yılında start vereceği Kartal, Beylerbeyi ve Çengelköy’deki projelerine kaynak oluşturmayı planlıyor.

Çukurova Gayrimenkul’un Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, İstanbul’daki rotalarına Kartal’ın yanı sıra Beylerbeyi ve Çengelköy’ü de eklediklerini ifade etti.

Kartal’daki projelerine 2018 yılında bir yenisini daha ekleyerek dördüncü projelerine başlamayı planladıklarını belirten Son, projede konutların yanı sıra ticari ofislerin de yer alacağını söyledi.

Kartal’ın yanı sıra Beylerbeyi ve Çengelköy’de de hayata geçirmeyi planladıkları iki yeni proje olduğunu belirten Son, ‘’Anadolu Yakası’nın boğaz hattındaki en güzel semtlerden olan, konumu, ambiyansı ve manzarası ile ön plana çıkan Beylerbeyi ve Çengelköy’de proje hazırlığındayız. Çengelköy’deki projemizi de Kartal projemiz gibi kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçireceğiz. Önümüzdeki dönemde başta İstanbul olmak üzere Adana’da da kentsel dönüşüm ağırlıklı yeni projeler geliştirmeye devam edeceğiz" dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER