Anasayfa >

Yeni Projeler >

Cengiz İnşaat Livin İzmir Projesini Satışa Çıkardı

Cengiz İnşaat Livin İzmir Projesini Satışa Çıkardı

22 Şubat 2018 Perşembe, 12:02:54
Cengiz İnşaat Livin İzmir Projesini  Satışa Çıkardı
Cengiz İnşaat ilk markalı konut projeleri olan İzmir Mavişehir’deki Livin İzmir’i satışa çıkardı. 1+1’den 5+1’e kadar farkı konut seçenekleri yer alan projede fiyatları 630 bin TL’den başlıyor…

 

HABER: ŞENGÜL KIRMIZITAŞ

Cengiz İnşaat İzmir Mavişehir’deki yeni projeleri Livin İzmir’i satışa çıkardı. 200 dönüm arsa üzerinde 6 etaptan oluşan projenin 35 dönümlük ilk etabını oluşturan Livin İzmir toplam 366 konut ve 33 ticari birimden oluşuyor.

Cengiz İnşaat Livin İzmir projesinde 31 katlı tek blok ve 3 ve 7 katlı 6 blok olmak üzere toplamda 7 blok yer alıyor. Livin İzmir projesinde 1+1,2+1,3+1,4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede 1+1 daireler net 50 metrekareden 2+1 daireler net 90 metrekareden, 3+1 daireler ise net 120 metrekareden başlıyor.


FİYATLAR 630 BİN TL’DEN BAŞLIYOR
Livin İzmir fiyat listesi şöyle;
1+1 daireler 630 bin TL’den
2+1 daireler 1 milyon 110 bin TL’den
3+1 dairler ise 1 milyon 400 bin TL'den başlıyor.

Metrekare birim fiyatı 8 bin TL’den başlangıç gösteren projede konut bedelinin yüzde 80'ine kadar banka kredisi kullanılabiliyor.

Kaba İnşaatı tamamlanan Livin İzmir Mavişehir projesinde konut teslimlerinin Mart 2019’da yapılması planlanıyor.

Dairelerin geniş balkonlu, teraslı ve bahçeli olarak tasarlandığı Livin İzmir projesi Türkiye’nin ilk ve tek ‘ Değerli Yaşam Merkezine’ ev sahipliği yapıyor.

Bugüne kadar otoyol, köprü, metro ve Havalimanı gibi projelere imza attıklarını söyleyen Cengiz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz Livin İzmir’in markalı bir konut projesi olduğunu söyledi.

700 MİLYON TL’LİK YATIRIM

Livin İzmir projesinin toplam yatırım maliyetinin 700 milyon TL olduğunu belirten Cengiz, projenin toplam 6 etaptan oluştuğunu kalan 5 etabı da 10 yıllık süre içerinde tamamlamayı hedeflediğini söyledi. Cengiz, 6 etapta 2000- 2500 konut geliştirmeyi planladıklarını sözlerine ekledi.

Livin İzmir projesinde lansaman öncesi 40. Daireyi bugün sattıklarını vurgulayan Cengiz, projede yer alan ticari üniteleri kiralayacaklarını belirtti.


TÜRKİYE’NİN İZMİR'E İHTAYCI VAR

İzmir’in İstanbul’un yükünü taşayacak  yegane şehir olduğunun altını çizen Cengiz, ‘ İzmir’in önü açık Türkiye’nin büyüme hedefini yakalaması için İzmir’e ihtiyacı var. İzmir de artık bunun farkında’ dedi.

İSTANBUL'DA YATIRIM ŞUAN DÜŞÜNMÜYORUZ

Şuan tamamen İzmir’de yatırıma konsantre olduklarını dile getiren Mehmet Cengiz, İstanbul’da konut geliştirmeyi düşünmediklerini söyledi.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER