Anasayfa >

Yeni Projeler >

Sur Yapı Antalya’da Turkuaz Etabını Satışa Çıkardı

Sur Yapı Antalya’da Turkuaz Etabını Satışa Çıkardı

21 Şubat 2018 Çarşamba, 14:19:52
Sur Yapı Antalya’da Turkuaz Etabını Satışa Çıkardı
Sur Yapı Antalya projesinin bin 105 konutluk Turkuaz etabını satışa çıkardı. Yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabilen Sur Yapı Turkuaz projesinde peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor…

Sur Yapı Antalya Kepez kentsel dönüşüm projesinde yeni etabı satışa çıkardı. Bin 105 konutluk Sur Yapı Turkuaz projesinde satışlar başladı.

57 bin ön talebin toplandığı Sur Yapı Turkuaz Antalya projesinde yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Yüzde 35 peşinat sonrası yüzde 10 bir yıl sonra ödeniyor kalan konut bedeli ise 36 ay vade farksız taksitlendiriliyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılan projede büyüklükleri 55 metrekare ile 231 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Projenin içerisinde geniş limon bahçeleri, çim aktivite alanlarının yanı sıra spor yapanlar için de çok amaçlı futbol, basketbol sahaları, koşu pisti ve açık hava fitness aletleri yer alıyor.

Yoğun ilgi nedeniyle satışları öne çektiklerini belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Lansman öncesi satışa çıkardığımız 2019 yılında teslim edilecek bin 400 konutu kısa sürede sattık. Bu satışların yüzde 65´ini Antalya´ya yüzde 35´lik kısmını ise tüm Türkiye´ye ve diğer ülkelere gerçekleştirdik” dedi.

Proje kapsamında 1.3 kilometre uzunluğunda alışveriş caddesinin de yer alacağını belirten Elmas, satışa çıkan ticarilerin yüzde 95’ini sattıklarını ifade etti.

70 BİN KİŞİLİK YENİ ŞEHİR
Antalya Kepez Santral bölgesinde yeni bir şehir inşa ettiklerini vurgulayan Elmas, “1 milyon 300 bin metrekare alan üzerindeki projenin içerisinde 249 bin metrekare yeşil alan üzerinde kurulacak şehir parkı Antalya´nın en büyük parkı olacak. Tramvay hattı, dönerek projenin içerisinden geçecek. Projenin merkezinde 1.3 kilometre uzunluğunda bir alışveriş caddesi olacak. Projenin kendi hastaneleri, okulları, oteli, camileri, alışveriş caddesi, alışveriş merkezi olacak. Proje tamamlandığında yaklaşık 70 bin kişi yaşayacak. Öncelikle hak sahiplerinin evlerini teslim edeceğiz. Toplamda ise 19 bin bağımsız bölümü 8 yıllık bir süreçte tamamlamayı hedefliyoruz.

8 MİLYAR TL’LİK YATIRIM
Projenin yatırım değerinin 8 milyar TL olduğunu ifade eden Altan Elmas, 5her yıl 5 bin kişiye istihdam sağlayacaklarını da sözlerine ekledi.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER