Anasayfa >

Yeni Projeler >

Alya Grandis Düşük Peşinat Vade Farksız Taksitle Satışa Çıktı

Alya Grandis Düşük Peşinat Vade Farksız Taksitle Satışa Çıktı

30 Ocak 2018 Salı, 13:38:09
Alya Grandis Düşük Peşinat Vade Farksız Taksitle Satışa Çıktı
Beylikdüzü’nde yükselen Alya Grandis projesinde satışlar başladı. Metrekare birim fiyatları 4 bin TL’den başlayan projede düşük peşinat ve vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Türk-Lübnan ortaklı Boss4 İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Alya Grandis projesi satışa çıktı. Ortaklar arasında Akkuş Grubu’nun da bulunduğu Boss4 İnşaat’ın ilk projesi olan Alya Grandis fiyatları metrekare bazında 4 bin TL’den başlıyor.

İlk 20 konuta özel yüzde 15 peşin 36 ay vade farksız taksitle  konut sahibi olunabilen Alya Grandis Beylikdüzü projesinde teslimlerin ise 22 ay sonra yapılması planlanıyor.

25 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje 8 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Karma konseptte tasarlanan projede 100 adet konut ve 8 adet ticari ünite yer alıyor.

Projede büyüklükleri 136 metrekare ile 372 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1, 6+2 ve 7+2 konut seçenekleri yer alıyor.

Alya Grandis projesinde 3+1 daireler brüt 136-190 metrekare, 4+1 daireler brüt 201 metrekare, 6+2 daireler brüt 315-327 metrekare, 7+2 daireler ise brüt 372 metrekare büyüklükte tasarlanıyor. Proje tamamlandığında 3+1 dairelerin 2 bin 500 TL ile 300 bin TL arasında kira getirisi kazandırması bekleniyor.

10 bloktan oluşan Alya Grandis projesi Beylikdüzü’nde Adnan Kahveci Bulvarı üzerinde inşa ediliyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, güvenlik, otopark, yeşil alan, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları yer alıyor.

YENİ PROJELER YOLDA
Alya Grandis projesinin Boss4 İnşaat’ın ilk projesi olduğuna dikkat çeken Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, Boss4 İnşaat olarak İstanbul’da yeni projeler geliştireceklerini belirtti.

BEYLİKDÜZÜ’NE “KANAL” DOPİNGİ
Projenin lokasyonunun önemine dikkat çeken Akkuş, İstanbul’un kira dönüşleri ile yatırımların en kısa sürede amorti edildiği Beylikdüzü’nün Kanal İstanbul proje ile birlikte öneminin daha da artacağını söyledi. Akkuş, “Kanal İstanbul’da öncelikle su yolu yani kanal olacak. Bu süreçte inşa aşamasında 5 bin inşaat sonrası ise bin kişiye istihdam sağlayacak. Kanal istihdamına yönelim yakın çevre tercihlerinde kira ve satın alım tercihleri yakın bölgelere yönelecek. Bu bölgeler arasında da Beylikdüzü yer alıyor.” dedi.
2018’e ilişkin öngörülerini de paylaşan Akkuş, Haziran sonrası seçim öngörüsü ile birlikte piyasaların hacimsel olarak genişleyeceğini söyledi.

TÜRKİYE’DE 3 YILDA 30 MİLYON DOLARLIK YATIRIM
Boss4 Gayrimenkul İnşaat A.Ş. Kurucu Ortağı Ahmet El Khatip, Lüblan’da 50-60 milyon dolarlık iş hacmine sahip olduklarını Türkiye’de ise 3 yılda 20-30 milyon dolar yatırım yapmayı planladıklarını ifade etti.

“YÖNÜMÜZÜ ORTADOĞU’DAN TÜRKİYE’YE ÇEVİRECEĞİZ”
El Khatip, Körfez'deki yatırımlarını çekerek ilerleyen dönemlerde Türkiye'ye kaydırabileceklerini belirterek, Kanal İstanbul, İstanbul Yeni Havalimanı gibi projelerin bulunduğu bölgelerde arsa alım çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER