Anasayfa >

Yeni Projeler >

İş GYO Tuzla’da Konut Kadıköy’de de Otel Yapacak

İş GYO Tuzla’da Konut Kadıköy’de de Otel Yapacak

16 Ocak 2018 Salı, 17:58:27
İş GYO Tuzla’da Konut Kadıköy’de de Otel Yapacak
İş GYO, Tuzla’da konut, Kadıköy’de ise otel projesi yapmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

İş GYO, İstanbul Anadolu Yakası’nda iki yeni proje hazırlığında. Şirket Tuzla’da konut, Kadıköy’de ise otel projesi yapmaya hazırlanıyor.

İş GYO Tuzla projesi 62 bin 655 metrekare alan üzerinde yükselecek. Projenin yatırım maliyeti ise 680-700 milyon TL civarında.
İş GYO Kadıköy otel projesi ise 9 bin 43 metrekare alan üzerinde inşa edilecek. İş GYO Kadıköy otel projesinin yatırım maliyeti ise arsa dahil 135-140 milyon TL.

İş GYO tarafından konuyla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle;
“Şirketimizin İstanbul İli, Tuzla İlçesinde yer alan 62.655 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde geliştirmeyi planladığı Tuzla Konut Projesinin arsa dahil tahmini geliştirme maliyetinin yaklaşık 680-700 milyon TL, İstanbul İli, Kadıköy İlçesinde yer alan 9.043 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde geliştirilmesi planlanan ve Şirketimizin %45 ortaklığının olduğu Kadıköy Otel Projesinde ise payımıza düşen arsa dahil tahmini geliştirme maliyetinin 135-140 milyon TL olması beklenmektedir. Her iki projeye ilişkin inşaat ihalesi henüz yapılmamış olup, ihaleler sonrasında kesinleşecek maliyetler ayrıca paylaşılacaktır.”

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER