Anasayfa >

Yeni Projeler >

Galatasaray Riva Projesinde Metrekaresi 7 Bin TL

Galatasaray Riva Projesinde Metrekaresi 7 Bin TL

09 Ocak 2018 Salı, 17:35:34
Galatasaray Riva Projesinde Metrekaresi 7 Bin TL
Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilecek olan Galatasaray Riva projesi Mayıs gibi satışa çıkmaya hazırlanıyor. Galatasaray Riva projesi fiyatları ise metrekare bazında 7 bin TL’den başlayacak…

emlak Konut GYO güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından Galatasaray Spor Kulübü’nün Riva arsası üzerinde hayata geçirilecek olan proje satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Emlak  Konut Genel Müdürü Murat Kurum, projenin ruhsat aşamasında olduğunu yetiştirebilirlerse Mayıs yetiştiremezlerse ise  Temmuz Ağustos gibi projeyi satışa çıkaracaklarını söyledi.

Az katlı yapılardan oluşan Galataras Riva projesinin fiyatları ise merak konusu. Galatasaray Riva projesi fiyatları metrekare bazında 7 bin TL’den başlayacak.

Eko-köy konseptinde tasarlanacak olan proje 869 bin 522 alan üzerinde yükselecek. 206 bin 497 metrekare özel orman alanı da içinde barındıran projede emlak konut ile Galatasaray arasında imzalanan protokole göre, ihalede ortaya çıkacak arsa bedelinin yüzde 80’i Galatasaray’ın, yüzde 20’si de Emlak Konut GYO’nun olacak. İhaleyi kazanan Yılmaz İnşaat 3 milyar 808 milyon TL'lik projeden şirket payı için Emlak Konut'a 952 milyon TL taahhüt etmişti. Bu durumda gelirin yüzde 8'’ine denk gelen 761.6 milyon TL kulübün olacak. İhalede yeni tabloya göre de Emlak Konut payı 190 milyon 400 bin TL olacak.  

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER