Anasayfa >

Yeni Projeler >

Antwell Life Care Residence 5 Yıl Kira Garantili Satışa Çıktı

Antwell Life Care Residence 5 Yıl Kira Garantili Satışa Çıktı

26 Aralık 2017 Salı, 16:03:01
 Antwell Life Care Residence 5 Yıl Kira Garantili Satışa Çıktı
“Sağlık rezidansı” konseptiyle tasarlanan Ant Yapı’nın Çamlıca’daki yeni projesi Antwell Life Care Residence satışa çıktı. Metrekaresi 10 bin TL’den başlayan projede 5 yıl kira garantisi veriliyor…

HABER: Şengü KIRMIZITAŞ

Ant Yapı, İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Çamlıca’daki yeni projesi Antwell Life Care Residence, projesini görücüye çıkardı. “Sağlık rezidansı” konseptinde tasarlanan Antwell Life Care Residence projesi 19 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 13 kattan oluşan projede 157 adet rezidans ve 13 adet ticari birim yer alıyor.

Çamlıca eteklerinde konumlanan proje Emaar Square’nin hemen yanında Çamlıca İş Merkezi’nin karışısında yer alıyor.

Büyüklükleri 50 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alan Antwell Life Care Residence Çamlıca fiyatları metrekare bazında 10-12 bin TL’den başlıyor.

5 YIL KİRA GARANTİSİ

Arsa hariç 150 milyon TL yatırımla hayata geçirilen projede 5 yıl kira garantisi veriliyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise, terapi odası, sinema odası, güvenlik, otopark, yüzme havuzu, fitness salonu, masaj odası ve cafe yer alıyor.

Acıbadem Sağlık Grubu işbirliği ile hayata geçirilen projenin altında bir de klinik yer alıyor. Acıbadem Mobil Sağlık hizmetleri kapsamında rezidans sahipleri 7/24 sağlık hizmetlerinden faydalanabilecek. Antwell’de kişiye özel 7/24 sağlık hizmeti sunacak olan Acıbadem Mobil Sağlık ekibi düzenli doktor muayenesi, tetkik ve laboratuar destek hizmetleri, hemşire ve hasta bakıcı hizmetleri, fizyoterapi ve diyetisyen hizmetleri ile yatılı refakatçi desteği sağlayacak. Antwell Life Care Residence projesinde ambulans ihtiyacı da 7/24 Acıbadem Mobil Sağlık ekipleri tarafından sağlanacak.

ANTWELL’İ MARKA YAPACAĞIZ
Projenin ruhsatını aldıklarını ve Ocak’ta inşaatına başlayacaklarını belirten Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Okay, “Sağlık rezidansı” Amerika ve Avrupa’da gelişmiş bir konsept. Türkiye’de bir ilke imza atıyoruz. Antwell’i marka yapacağız. Bodrum Aspat’da da  Antwell markalı bir projemize 2018’de başlamayı planlıyoruz” dedi.

Yurtdışı yatırımları hakkında da bilgi veren Okay,  “1990’lı yılların başından bu yana Rusya ve Türkî Cumhuriyetler’de çok sayıda başarılı projeye imza attık. Uluslararası alanda en çok iş yapan 250 müteahhit arasında 86. sıradayız. Hedefimiz sıralamada ilk 50’ye çıkmak” dedi.

RUSYA İLE UÇAK KRİZİ BİZİ DE VURDU
Rusya’da 1,78 milyar dolarlık projeye devam ettiklerini vurgulayan Okay, “Domodedovo havalimanı dahil 23 proje ile devam ediyoruz.  Rus ile yaşadığımız uçak krizinden dolayı biz de sıkıntı yaşadık. Yeni iş almada kesintiye uğramıştık ama yine almaya başladı” diye konuştu.

Okay, “Türkmenistan’da çevre teknolojileri üzerine 100 milyon dolar tutarında iki adet temiz su tesisi projemiz sürüyor. İngiltere’nin başkenti Londra’da yaklaşık 145 milyon pound (yaklaşık 200 milyon dolar) değerindeki projelerimizde çalışmalarımız süratle devam etmektedir. Amerika’da ise Florida-Miami ile New York’ta kurduğumuz şirketler ve ofislerimizle, yaklaşık 150 milyon dolarlık taahhüt işleri için iş geliştirme çalışmalarını sürdürüyoruz” dedi.

 2018’DE 1 MİLYAR DOLARLIK CİRO
2018’de 1 milyar dolarlık ciro hedeflediklerin söyleyen Okay, bunun yüzde 75’ini yurtdışı projelerinden yapacaklarını söyledi.


PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER