Anasayfa >

Yeni Projeler >

Roya Nova Rezidans Lansmana Özel Fiyatlarla Satışa Çıktı

Roya Nova Rezidans Lansmana Özel Fiyatlarla Satışa Çıktı

21 Aralık 2017 Perşembe, 13:08:48
Roya Nova Rezidans Lansmana Özel Fiyatlarla Satışa Çıktı
Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu konumda yükselen Roya Nova Rezidans projesi lansmana özel fiyat ve ödeme planı ile satışa çıktı. Lansman öncesi yüzde 40’ı satılan Roya Nova Rezidans fiyatları 270 bin TL’den başlıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Tago Mimarlık, Ared Yapı ve DRS Yapı ortaklığında kurulan Roya Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de Uluslararası Finans Merkezi’ne komşu konumda inşa edilen Roya Nova Rezidan projesinde satışlar başladı.

Stüdyodan 2+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Roya Nova Rezidans fiyatları 270 bin TL’den başlıyor. Metrekare birim fiyatları 5 bin 800 TL’den başlangıç gösteren projede hiç peşinatsız ayda 5 bin TL taksitle konut sahibi olunabiliyor. Roya Nova Rezidans projesinde düşük peşinat ve vade farksız taksitli alternatif ödeme  seçenekleri sunuluyor.

İstanbul Finans Merkezi’nin hemen karşısında yer alan Roya Nova Rezidans projesi 32 katlı tek bloktan oluşuyor. Projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor.

100 MİLYON TL’LİK YATIRIM
100 milyon TL yatırımla hayata geçirilen projede stüdyo daireler brüt 46, net 27,08 metrekare, 1+1 daireler brüt 73, net 43 metrekare, 2+1 daireler ise brüt 107, net 67 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Atasehir - Ümraniye arasında, Finans Merkezi’nin yanı başında yükselen Roya Nova projesi Finans Merkezi’ne 800 metre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 7 kilometre, D-100 Karayolu Bağlantısına 2 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Tem Otoyolu’na 10 kilometer, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

Roya Nova Rezidans projesinin sosyal olanakları arasında ise, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark, fitness salonu, yeşil alan ve sauna yer alıyor.

LANSMAN ÖNCESİ YÜZDE 40’I SATILDI
Roya Nova Rezidans projesinin lansmana çıkmadan yüzde 40’nın satıldığını belirten Roya Yapı İcra Kurulu Başkanı Afşin Aykanat, projenin teslime kadar minimum yüzde 40 prim yapacağını öngördüklerini söyledi.

ROYA NOVA’YA KOMŞU GELİYOR
Roya Nova Rezidans projesinin hemen arkasında yeni bir projeye daha başlayacaklarını belirten Aykanat, Üsküdar, Sancaktepe, Çengelköy’de arsa stoklarının olduğunu ifade etti.

Aykanat, “Elimizde birçok arsa vardı ama biz öncelikli olarak Roya Nova’nın arsasında projeye başlamayı tercih ettik. Çünkü 400 bin nüfus var ve Finans Merkezi ile birlikte 60-70 bin çalışan gelecek. Bundan dolayı burada ciddi bir konut talebi oluşacak. Bundan dolayı önceliği bu projemize verdik” dedi.

“AİDATLARI MİNİMUMA İNDİRDİK”
Projede aidatları minimum düzeye düşürdüklerini belirten Aykanat, “Roya Nova Rezidans ile yatırımcıların en çok şikayet ettikleri yüksek aidatları minimum düzeye indirdik. Projemizin sektördeki en düşük aidatlara sahip olacağı konusunda iddialıyız. Diğer projelerde aidat metrekare başına ortalama 6-5 TL iken biz de 2,5 TL civarında olacak” diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER