Anasayfa >

Yeni Projeler >

Torunlar Kayabaşı Projesi Geliyor! Yeni Proje

Torunlar Kayabaşı Projesi Geliyor! Yeni Proje

13 Aralık 2017 Çarşamba, 14:41:14
Torunlar Kayabaşı Projesi Geliyor! Yeni Proje
Torunlar GYO yeni projesi için düğmeye bastı. Karma konseptte tasarlanan Torunlar Kayabaşı projesinin inşaat çalışmaları 2018’de başlayacak…


Torunlar GYO Kayabaşı’nda yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor. Torunlar GYO’ya ait arsa üzerinde hayata geçirilecek olan Kayabaşı projesi karma konseptte tasarlanıyor.


 Arsa değeri 49.2 milyon TL değerinde olan Kayabaşı projesinin inşaat arsa  alanı ise 60 bin 833 metrekare büyüklüğe sahip.  Henüz ruhsat aşamasında olan Kayabaşı projesinin inşaatına 2018’yılında başlanacak.


Torunlar GYO  İstanbul'un yeni şehrinin kurulacağı arsada toplu konutlara komşu yeni bir proje yapmayı planlıyor. Torunlar'ın Başakşehir Güvercintepe Mahallesi'nde yer alan arsasının etrafında,  TOKİ  Kayabaşı 1. Etap Evleri, Rumeliler Sitesi, Tekstil İşçileri Kooperatifi,  kiptaş  Kayabaşı Konutları, İSKİ Fatih Sultan Mehmet İçme Suyu Tasfiye Merkezi ve birçok konut yer alıyor.


Torunlar Kayabaşı projesi ile ilgili tüm detayları ve bilgileri Torunlar GYO şirketiyle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz…

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER