Anasayfa >

Yeni Projeler >

Uzaltaş Paradise Residence Projesini 187 Bin TL’den Satışa Çıkardı

Uzaltaş Paradise Residence Projesini 187 Bin TL’den Satışa Çıkardı

07 Aralık 2017 Perşembe, 12:08:18
Uzaltaş Paradise Residence Projesini 187 Bin TL’den Satışa Çıkardı
Uzaltaş, Ankara’da Balgat Konya Yolu üzerinde hayata geçireceği Paradise Residence projesini 187 bin TL’den satışa çıkardı…

Uzaltaş Şirketler Grubu, Ankara Balgat Konya Yolu üzerinde hayata geçireceği Paradise Residence projesini satışa çıkardı.

Home ofis konseptinde tasarlanan Paradise Residence fiyatları 187 bin TL’den başlıyor. Uzaltaş Paradise Residence projesinde 24 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabiliyor. Paradise Residence Ankara projesinde teslimlerin ise Ekim 2018’de yapılması planlanıyor.

SADE VE TASARRUFLU
Uzaltaş Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala,  projeyi sade ve tasarruflu şekilde planladıklarını söyledi. Pala, yaptıkları araştırmalarda şu an Ankara iş dünyasının en gözde lokasyonu Konya yolunda en fazla bu tarz bir projeye ihtiyaç duyulduğunu belirlediklerini ifade ederek, “Amacımız her türlü kolaylığı ve ihtiyaç olan konforu bu bölgede aynı anda sağlamak. Ama gereksiz masrafların önüne geçerek…” dedi.

24 AY 0 FAİZLE
Projede aidatı minimum seviyeye indireceklerini belirten Pala,  “Ankara iş dünyasının kalbinde bulunmak, rezidansta kaliteli bir ofise sahip olmak isteyenler ama çok fazla bütçesi olmayanlar için 187 bin liradan başlayan home ofislerin satışına başladık. Üstelik lansmanda 24 ay vade farksız, sıfır faiz ödeme kolaylığı da getirdik. Modern konut projelerinin alıcılar tarafından en büyük sorun olarak görüldüğü aidat ücretini ise minimum seviyede olacağının şimdiden garantisini verebilirim” şeklinde sözlerini tamamladı.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER