Anasayfa >

Yeni Projeler >

Çukurova Gayrimenkul’den 2018’de 3 Yeni Proje

Çukurova Gayrimenkul’den 2018’de 3 Yeni Proje

04 Aralık 2017 Pazartesi, 14:19:55
Çukurova Gayrimenkul’den 2018’de 3 Yeni Proje
Çukurova Balkon projesinin satışlarına devam eden Çukurova Gayrimenkul, 2018 yılında Kartal, Beylerbeyi ve Çengelköy’de 2 yeni projeye start vermeye hazırlanıyor…

Son Grup iştiraki Çukurova Gayrimenkul, 25.yılında 3 yeni projeye start vermeye hazırlanıyor. Çukurova Balkon projesini teslim eden şirket, 2018’de Kartal, Beylerbeyi ve Çengelköy’de yeni projelere başlayacak.

KARTAL’DA 4.PROJE
Yeni projeleri hakkında bilgi veren Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, Kartal’daki dördüncü projelerine 2018’de başlayacaklarını söyledi. kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirecekleri projede konutun yanı sıra ticari alanları da yer olacağını belirten Son, Kartal’ın önümüzdeki birkaç yıl içinde çok daha hızlı bir şekilde gelişip değerleneceğine dikkat çekti. Son ‘’Kartal; konumu, hızlı gelişimi ve yeniden yapılanmaya elverişli alanları itibariyle İstanbul’da değeri en fazla artan bölgelerin başında geliyor. Metro, havaalanına yakınlık, deniz yolu ulaşımı, e5’e olan konumu ile ulaşım alternatifleri bakımından da son derece avantajlı” dedi.

BEYLERBEYİ VE ÇENGELKÖY’DE DE YENİ PROJE VAR
2018’de Kartal’ın yanı sıra Beylerbeyi ve Çengelköy’de de hayata geçirmeyi planladıkları 2 yeni proje olduğunu ifade eden Son, ‘’Anadolu Yakası’nın boğaz hattındaki en güzel semtlerden olan, konumu ve manzarası ile ön plana çıkan Beylerbeyi ve Çengelköy’de proje hazırlığındayız. Çengelköy’deki projemizi de Kartal projemiz gibi kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçireceğiz" diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER