Anasayfa >

Yeni Projeler >

İstanbul’da Aralık’ta Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

İstanbul’da Aralık’ta Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

24 Kasım 2017 Cuma, 10:46:58
İstanbul’da Aralık’ta Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri
İstanbul’da Aralık ayında lansmana özel fiyat ve ödeme avantajları ile yeni satışa çıkacak konut projeleri haberimizde…

HABER:Şengül KIRMIZITAŞ

İnşaat yatırımcıları üretime ara vermeden devam ediyor. Önümüzdeki Aralık ayında İstanbul’un farklı lokasyonlarında farklı konseptte tasarlanmış ve lükste birbiriyle yarışan birçok yeni konut projesi satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni satışa çıkacak konut projeleri fiyatta olduğu kadar ödemede de oldukça rekabetçi. Lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile satışa çıkmaya hazırlanan yeni konut projelerinde hemen her bütçeye uygun seçenek var. İşte o projeler;

 

MESA CADDE’DE MİNİMUM 555 BİN TL

Mesa Cadde projesi Maltepe Carrefour arazisi üzerinde yükseliyor. Toplam 253 adet konuttan oluşan Mesa Cadde projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Mesa Cadde fiyatları 555 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 682 bin TL’ye kadar yükseliyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede teslimlerin Ocak 2020’de yapılması planlanıyor. Mesa Cadde projesi Mesa-Caba-Aslan Adi Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

KİPTAŞ YEŞİLCE AYDOS ‘TA 271 BİN TL’YE 2+1

 

Bir süredir ön talep toplayan Yeşilce Aydos projesi kiptaş güvencesiyle hayata geçiriliyor. İstanbul Anadolu Yakası Pendik’te yükselen Kiptaş Yeşilce Aydos projesi 10 blokta toplam 331 konuttan oluşuyor. Tem ve E-5 Otoyolu’na 5 dakikalık mesafede yükselen Yeşilce Aydos projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Yeşilce Aydos fiyatları 271 bin TL’den başlıyor. Yeşilce Aydos; Metro’ya 3, Yüksek Hızlı Tren’e 7, Sabiha Gökçen Havalimanı 5, İdo iskelesine ise 7 dakikalık mesafede konumlanıyor. Projede teslimlerin 2021’de yapılması planlanıyor.

 

TAM PENDİK

Tam Pendik projesi 7 Aralık’ta görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Toplam 129 konuttan oluşan Tam Pendik projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Metro istasyonuna 300 metre uzaklıkta konumlanan projede teslimlerin Aralık 2018’de yapılması planlanıyor. Tam Pendik fiyatları ve ödeme planı ise 7 Aralık’ta yapılacak olan lansmanla birlikte açıklanacak.

216 KORU PLUS’TA 295 BİN TL’YE 2+1

216 Koru Plus projesi Çekmeköy Taşdelen’de yükseliyor. Ön satışlarına başlanan projenin resmi satışlarına ise Aralık’ta başlanması planlanıyor. Toplam 250 konuttan oluşan 216 Koru Plus projesinde 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. 216 Koru Plus Çekmeköy fiyatları 2+1 dairelerde 295 bin TL’den, 3+1 dairelerde ise 385 bin TL’den başlıyor. Projede teslimlerin ilk blokta 24 ay sonra yapılması planlanıyor.

TAM BELGRAD

Tam Belgrad projesi Set-Up Yatırım tarafından hayata geçiriliyor. Tam Belgrad projesi 7 Aralık’ta yapılacak olan lansmanla birlikte satışa çıkacak. Tam Belgrad fiyatları ve ödeme planı henüz açıklanmadı. Projede dair tüm detaylar 7 Aralık’ta yapılacak olan lansmanla birlikte netlik kazanacak.

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER