Anasayfa >

Yeni Projeler >

Nazenin Konakları Bahçe Geliyor

Nazenin Konakları Bahçe Geliyor

22 Kasım 2017 Çarşamba, 11:42:45
Nazenin Konakları Bahçe Geliyor
Nazenin Proje, Çengelköy’deki Nazenin Konakları projesinin ardından Nazenin markalı yeni bir projeye start vermeye hazırlanıyor. Nazenin Konakları Bahçe adıyla görücüye çıkmaya hazırlanan projenin detayları haberimizde…

Nazenin Konakları projesine kardeş geliyor. Nazenin Proje,İstanbul Anadolu Yakası Çengelköy’de hayata geçirdikleri Nazenin Konakları projesinden sonra ikinci yeni bir projeye daha start vermeye hazırlanıyor.

Nazenin Konakları Bahçe adıyla görücüye çıkmaya hazırlanan projede hazırlıklar tamamlandı. Şirket, yine Çengelköy’de ‘geleneksel aile yaşamı’ temalı bir konseptte sahip olacak olan projeye  2018’in ilk yarısında başlamayı planlıyor.

İstanbul Anadolu Yakası yeni konut projelerinden Nazenin Konakları Bahçe projesinin yanı sıra başka lokasyonlarda da yeni projelere başlayacaklarını belirten  Nazenin Proje Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Pehlivan, yeni projelerle ilgili fizibilite çalışmalarının heyecanı içerisinde olduklarını ve yakında detaylı bilgileri paylaşacaklarını belirtti.

NAZENİN KONAKLARI’NDA YAŞAM OCAK’TA BAŞLIYOR
Lüks konut segmentinde proje yapmanın oldukça zor olduğuna değinen Kaan Pehlivan; “Hedef kitlemiz çok bilinçli ve takipçi. Bu yüzden sürekli gelişim ve iyinin de iyisini yapma misyonunu gerçekleştirmelisiniz. Nazenin Konakları müşterilerin taleplerine göre de şekillenen bir proje oldu. Ocak ayında projede hayat başlayacak ve satışları büyük oranda tamamladık.” dedi.

ZİNCİRİN İKİNCİ HALKASI
“Nazenin Konakları’nın başarılı olmasının zincir markaya dönüşüm için önemli rol oynadığını belirten Kaan Pehlivan; “Açıkçası ilk projemizde bu denli ilgi görmeseydik ikinci projeye cesaret edemeyebilirdik. Ama şu an aynı marka ve konseptle sonraki projeleri gerçekleştirme hedefindeyiz. Zincirin ikinci halkası olan ‘Nazenin Konakları Bahçe’ de ilk projemiz kadar özel olacak. Elbette fiziki özelliklerde değişiklikler olacaktır ancak mimari kalite, müşteri profilimizdeki seçicilik, insana ve doğaya saygı önceliğimiz hep aynı kalacaktır. Artık konut ve emlak sektöründe çizginizi korumazsanız kalıcı olmanız imkansız” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER