Anasayfa >

Yeni Projeler >

Eston Şehir Koru Projesi 640 Bin TL’den Satışa Çıktı

Eston Şehir Koru Projesi 640 Bin TL’den Satışa Çıktı

14 Kasım 2017 Salı, 13:42:02
Eston Şehir Koru Projesi 640 Bin TL’den Satışa Çıktı
Polatyol Eston Şehir Koru projesini satışa çıkardı. Eston Şehir Koru fiyatları 640 bin TL’den başlıyor…

Polatyol, Eston Şehir Koru projesini satışa çıkardı. Bahçeşehir’de yükselen ve doğa ile iç içe bir yaşam vaat eden Eston Şehir Koru fiyatları 640 bin TL’den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

900 MİLYONLUK YATIRIM
900 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Polatyol Eston Şehir Koru projesi 215 dönüm alan üzerinde yükseliyor. 90 dönümün yeşile ayrıldığı projede 25 dönümünü ise aktivite alanları oluşturuyor.

Ağırlıklı olarak villa, katlı villa, 5 katlı koru konakları ve 7-8 katlı Koru Evleri’nin yer aldığı projede toplam bin 90 adet konut ve 31 adet ticari ünite yer alıyor.

2+1’den 5,5+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Eston Şehir Koru projesinde teslimlerin 2019’un ikinci yarısında yapılması planlanıyor.

Yeşille iç içe bir yaşama davet eden proje zengin sosyal olanakları ile de dikkat çekiyor. Projede meyve ve sebze bahçeleri, gölet, amfi tiyatro, açık hava sineması, evcil hayvan parkı, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, güvenlik, otopark, yürüyüş alanları, bisiklet parkurları, cafe, restoran ve spor alanları gibi birçok aktivite alanları bulunuyor.

Bahçeşehir’de Tem üzerinde konumlanan Eston Şehir Koru projesi, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü şehre bağlayan yollara kolaylıkla ulaşım imkanı sunuyor.

1,6 MİLYON METREKARELİK KASABA
Eston Şehir projesi tüm etaplarıyla tamamlandığında 1,6 milyon metrekare araziye yayılacak.

2 MİLYAR DOLARLIK TAAHHÜT
Four Seasons Hotel’de düzenlenen lansman toplantısında konuşan Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, Azerbaycan, Gürcistan ve Kuveyt gibi 10’a yakın ülkede taahhüt işleri yaptıklarını söyledi. 2 milyar doları aşan taahhüt işine imza attıkların belirten Polatyol, 1,2-2 milyar dolar da devam eden işlerinin olduğunu ifade etti.

BURADAN KAZANACAĞIM GELİRLE KIRSALDA ÇOCUK OKUTACAĞIM
Toplantının sürpriz ismi ise doğa dostu kimliği ile tanınan, hayatının büyük bir kısmını doğa ile iç içe geçiren ünlü belgesel yapımcısı Serdar Kılıç oldu. Doğa ile onarılması gereken bir bağımız var diyen Kılıç, Eston Şehir Koru gibi doğa ile iç içe bir projenin hayata geçiriliyor alması beni çok mutlu etti dedi. Kılıç, projeden elde edeceği reklam gelirini kırsaldaki çocuklarının eğitimi için harcayacağını belirten Kılıç, kendi kampımda onlara özel eğitimler vereceğim dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER