Anasayfa >

Yeni Projeler >

Univa Student Residence İkinci Etap Satışta! Bin 250 TL Taksitle!

Univa Student Residence İkinci Etap Satışta! Bin 250 TL Taksitle!

13 Kasım 2017 Pazartesi, 15:38:25
Univa Student Residence İkinci Etap Satışta! Bin 250 TL Taksitle!
Univa Student Residence projesinde ikinci etap satışları başladı. Projede 36 bin TL peşinat ve ayda bin 250 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor…

Erkanlı Grup ve AssetCampusiş ortaklığında Sakarya’da hayata geçirilen Univa Student Residence projesinde ikinci etap satışları başladı.

Univa Öğrenci Evi Kampüsü 2.etap fiyatları 130 bin TL’den başlıyor. 36 bin TL peşinatla konut sahibi olunabilen projede 3 yıl vadeli bin 250 TL taksitle ev sahibi olmak mümkün.

Univa Student Residence 2.etap teslimlerinin Ağustos 2019’da yapılması planlanıyor. Univa Öğrenci Evi Kampüsü Sakarya projesinde toplamda 808 ünite yer alıyor. Kampüs şeklinde tasarlanan ilk özel öğrenci evi projesi Univa, 45 metrekare ve 90 metrekare seçenekleri ile sıcak, rahat ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

5 YIL KİRA GARANTİLİ
Univa’da, kişi başı 850 TL kira bedeliyle üç öğrencinin kalabileceği ünitelerde yatırımcı toplamda 2 bin 550 TL kira getirisine sahip olacak. Bu gelirin yüzde 40’ı işletme giderlerine ayrılırken yüzde 60’lık kısmı havuz sisteminde toplanıp yatırımcıya kira geliri olarak aktarılacak. 15+5 yıl boyunca Erkanlı Grup ve AssetCampus’un işletmesini üstleneceği Univa Öğrenci Evi Kampüsü, yatırımcısına aynı zamanda 5 yıllık kira garantisi veriyor.

Sakarya Üniversitesi’nin hemen yanında konumlanan Univa Öğrenci Evi Kampüsü “Sign of City Awards 2016”da Univa, Türkiye’nin En İyi Mimari Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER