Anasayfa >

Yeni Projeler >

Bostancı Deluxe Projesi Önce Otur Sonra Öde Fırsatıyla Satışta

Bostancı Deluxe Projesi Önce Otur Sonra Öde Fırsatıyla Satışta

10 Kasım 2017 Cuma, 12:24:58
Bostancı Deluxe Projesi Önce Otur Sonra Öde Fırsatıyla Satışta
Yapıen, İstanbul’daki ilk konut projesi Bostancı Deluxe projesini satışa çıkardı. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen Bostancı Deluxe fiyatları 650 bin TL’den başlıyor. Projeden ev alanlar teslim sonrası taşınma sürecine kadar hiçbir ödeme yapmıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Türkiye’nin farklı illerinde birçok taahhüt projesine imza atan Yapıen İnşaat, Bostancı Deluxe projesi ile İstanbul’da konut sektörüne girdi.

Şirket 15 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği Bostancı Deluxe projesini satışa çıkardı. kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen projede toplam 61 adet konut yer alıyor. 40’ı hak sahiplerine ait olan projede 21 adet daire ise satışa sunuldu.

Yapıen Bostancı Deluxe projesinde 1+1 dubleks, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor.

FİYATLAR 650 BİN TL’DEN BAŞLIYOR
Metrekare birim fiyatları 7 bin 450 TL’den başlayan Bostancı Deluxe fiyatları;
95 metrekare 1+1 dairelerde 650 bin TL’den,
115 metrekare 2+1 daireler 850 bin TL’den başlıyor.

YÜZDE 5 PEŞİNATLA
Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen projede 120 ay vade imkanı da sunuluyor. Projede “Önce otur sonra öde” kampanyası kapsamında projeden ev alanlar teslime kadar hiçbir ödeme yapmıyor. Şubat ya da Mart 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan proje merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Proje, Bostancı İskelesi’ne 5 dakika, metro istasyonuna ve minibüs yoluna 2 dakika, E-5 karayoluna ise 3 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Dairelerin 11. kattan itibaren Adalar ve deniz manzarasını gördüğü Yapıen Bostancı Deluxe projesinin yüzde 80’ini yeşil alan oluşturuyor. Projenin sosyal olanakları arasında ise; çocuk oyun alanları, fitness salonu, sauna, güvenlik, otopark yer alıyor.

25 yıldır Türkiye’nin birçok ilinde okul, hastane, konut ve üst yapı gibi birçok kamu projesine imza attıklarını belirten Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Celal Koçer, Antalya, Yalova, Giresun, Kocaeli ve Baybut’ta aynı anda devam eden 13 proje olduğunu söyledi.

Bostancı Deluxe projesinin İstanbul’daki ilk projeleri olduğuna dikkat çeken Koçer, taahhüt işlerinde iddialıyız, İstanbul’da konut işinde de iddialı olmayı hedefliyoruz dedi.

İstanbul’un merkezi lokasyonlarında projeler geliştirmeye devam edeceklerini açıklayan Koçer, “Kadıköy’de yeni bir projemiz daha olacak. Yakında onu da açıklayacağız. Yine Kartal’da anlaşmak üzere olduğumuz bir yer var. İstanbul’un merkezi lokasyonlarında kentsel dönüşüm projeleri geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Bostancı Deluxe projesi hakkında da bilgi veren Koçer, “4 ayda kaba inşaatı bitti, 4 ay sonra komple bitirip teslim etmeyi planlıyoruz. İstanbul’a hızlı bir giriş yaptık. Projeyi kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediyoruz. Hak sahipleri ile yaklaşık yüzde 70 oranla anlaştık. 61 dairenin 40 tanesi hak sahiplerine ait 21 tanesi şirketimize. Bostancı Deluxe bizim prestij projemiz. Yatırımcısına da çok kazandıracak bir proje” diye konuştu.

KADIKÖY’DE ORANLAR DÜŞTÜ
Bostancı Deluxe projesinde hak sahipleri ile 15 Temmuz öncesi yüzde 70 ile anlaştıklarını belirten Koçer, “15 Temmuz’dan sonra her şey çok değişti. Kadıköy bölgesinde oranlar düştü. Yüzde 60’la anlaşanlar var. Kartal’da ise yüzde 50. Ekonomik olarak zor bir süreçten geçiyoruz ama bu geçici bir süreç. Sıkıntılar anlatılacaktır diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER