Anasayfa >

Yeni Projeler >

Kasım 2017’de Yeni Satışa Çıkacak Projeler

Kasım 2017’de Yeni Satışa Çıkacak Projeler

27 Ekim 2017 Cuma, 10:37:04
Kasım 2017’de Yeni Satışa Çıkacak Projeler
Htemlak.haberturk.com takipçileri için Kasım ayında lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile yeni satışa çıkacak konut projelerini mercek altına aldık. İşte o projeler…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

BOSTANCI DELUXE’DE 850 BİN TL’YE 1+1
Bostancı Deluxe projesinde ön satışlar Ekim ayı içerisinde başlamıştı. Resmi satışlar ise Kasım’da başlayacak. Toplam 61 konuttan oluşan Bostancı Deluxe projesinde 1+1 dubleks, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daire seçenekleri yer alıyor. fiyatlar 850 bin TL’den başlıyor. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen projede teslimlerin Mayıs 2018’de yapılması planlanıyor.

SİNPAŞ METROLİFE SANCAKTEPE’DE YÜZDE 5 PEŞİNATLA
Sinpaş’ın Sancaktepe’deki yeni projesi Metrolife da yeni satışa çıkacak konut projeleri arasında yer alıyor. Sinpaş Metrolife Sancaktepe fiyatları 380 bin 197 TL’den başlıyor. Projede 10 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Sinpaş Metrolife Sancaktepe projesinde 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

ESTON ŞEHİR’DE YENİ PROJE
Polatyol tarafından İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir’de hayata geçirilen Eston Şehir projesinin yeni halkalı Kasım ayında satışa çıkacak. Eston Şehir’deki yeni proje yine, şehrin karmaşasından uzak, yeşillikler içerisinde, doğa ile iç içe, bahçeli bir hayat sunan, çocukların istedikleri gibi koşup oynayabildiği bir yaşam için tasarlanıyor. Projede fiyatlar ve ödeme planı ise henüz açıklanmadı. Tüm detaylar Kasım’da yapılacak olan lansmanla birlikte açıklanacak.

EDONİA GARDEN ÖN TALEP TOPLUYOR
Edonia Garden projesi Pendik’te yükseliyor. Ön talep toplamaya başlayan projede resmi satışların haftaya başlaması planlanıyor. Endoina Garden Pendik projesinde büyüklükleri 64 metrekare ile 147 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. 388 adet konuttan oluşan projede teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

NARLI BAHÇE EVLERİ YAKINDA SATIŞTA
Ön  talep toplamaya başlayan Narlı Bahçe Evleri projesi İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy Ümraniye’de yükseliyor. Narlı Bahçe Evleri projesinde 2+1’den 5+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. 2019’da teslimlerin yapılması planlanan Narlı Bahçe Evleri fiyatları ve ödeme planı ise henüz açıklanmadı. Tüm detayların önümüzdeki haftalarda netleşmesi bekleniyor.

DELUXİA PARK BUSİNESS 2 KASIM'DA SATIŞTA
Teknik Yapı Deluxia Park Business projesini 2 Kasım’da satışa çıkaracak. Ofis konseptinde tasarlanan proje Maltepe’de yükseliyor. Toplam 414 bağımsız birimden oluşan Teknik Yapı Deluxia Park Business projesi fiyatları ve ödeme planı ise 2 Kasım’da yapılacak olan lansmanla birlikte açıklanacak.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER