Anasayfa >

Yeni Projeler >

Avrupark Hayat 220 Bin TL’den Lansmana Çıktı

Avrupark Hayat 220 Bin TL’den Lansmana Çıktı

26 Ekim 2017 Perşembe, 13:35:35
 Avrupark Hayat 220 Bin TL’den Lansmana Çıktı
Avrupark Hayat projesi 220 bin TL’den lansmana çıktı. Peşin alımlarda yüzde 5 indirim yapılan projede şirket bünyesinde 42 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor…

emlak Konut GYO güvencesiyle Cihan İnşaat tarafından Hoşdere’de hayata geçirilen Avrupark Hayat projesi görücüye çıktı.

42 bin metrekare alan üzerinde yükselen Avrupark Hayat projesi bin 95 konut ve 81 adet ticari üniteden oluşuyor.

700 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Cihan İnşaat Avrupark Hayat projesinde büyüklükleri 63 metrekare ile 174 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

FİYATLAR 220 BİN TL’DEN BAŞLIYOR
Avrupark Hayat fiyatları 220 bin TL’den başlıyor. Metrekare birim fiyatları 3 bin 675 TL’den başlangıç gösteren projede peşin alımlarda yüzde 5 indirim yapılıyor. Projede şirket bünyesinde 42 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Projenin sosyal olanakları arasında ise; güvenlik, otopark, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yeşil alan ve cafe gibi birçok imkan yer alıyor.


Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Yavuz Pala, emlak konut’un Hoşdere 5.Etap ihalesini 156 milyon 500 bin TL hasılat taahhüdüyle kazandıklarını hatırlatarak, ‘Avrupark Hayat’ bölgedeki ikinci projeleri olduğunu söyledi.

BÖLGEYE GÜVENİMİZ TAM
Bölgeye inandıklarını ve o nedenle Bahçekent’te ikinci bir projeye start verdiklerini belirten Pala, bölgeye güveniniz tam dedi.  Hoşdere'deki ilk projeleri ‘Avrupark Bahçekent’ten ev alanların 2015 yılından bu yana yüzde 70’e yakın kazan elde ettiklerini ifade eden Pala, aynı başarıyı Avrupark Hayat projesinde beklediklerini söyledi.

Projeye ilgiden memnun olduklarını belirten Pala, “Projemiz, bağlantı yollarının yeni havalimanına ulaşımı kolaylaştırması nedeniyle havaalanı personellerinden de büyük ilgi görüyor. Bir süredir satışa çıkmak için müşteri baskısı vardı. Kısa sürede satışları tamamlayacağımızı düşünüyorum” dedi.

TUZLA VE TRABZON'DA YENİ PROJE

Yeni yatırımları hakkında bilgi veren Pala, 2018'de İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da ve Trabzon'da yeni bir projeye başlayacaklarını söyledi.

FİYATLAR BİN 500’DEN 4 BİNE ÇIKTI
Hoşdere bölgesine ilk girdikleri yıl olan 2009’da metrekaresi bin 500 TL’ye daire sattıklarını bugün ise fiyatların 4 bin TL’yi bulduğunu belirten Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, “Avrupark Hayat projesi bizim 8 bin 800 bağımsız birim yaptığımız Hoşdere bölgesinde yer alıyor. Burada ilk başladığımızda, 2009’da metrekaresi bin 500 TL’lere konut satıyorduk bugün 3 bin 500, 4 bin TL’ye geldi” dedi.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER