Anasayfa >

Yeni Projeler >

Kuzu Holding İzmir’de 3 Yeni Projeyi Satışa Çıkardı

Kuzu Holding İzmir’de 3 Yeni Projeyi Satışa Çıkardı

25 Ekim 2017 Çarşamba, 16:02:06
Kuzu Holding İzmir’de 3 Yeni Projeyi Satışa Çıkardı
Kuzu Holding İzmir Çeşme’de iki, Urla’da ise bir tane olmak üzere 3 yeni projenin satışına başladı. Detaylar haberimizde…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Kuzu Holding iştiraki Club 35 Gayrimenkul, İzmir’de 3 yeni proje için düğmeye bastı. Çeşme ve Urla’da yükselen projeler satışa çıktı.

THE VİLLAGE URLA
Projelerden biri Urla Kekliktepe mevkiinde yükseliyor. 50 bin metrekare alan üzerinde yükselen The Village Urla projesinde toplam 21 villa yer alıyor. Projede büyüklükleri 346 metrekare ile 376 metrekare büyüklüğünde değişen villa seçenekleri yer alıyor. The Village Urla projesinde villaların büyüklükleri 2 bin metrekare ile 2 bin 500 metrekare arasında değişen bahçeleri, özel havuzları ve otoparkı bulunuyor.

3 farklı tipten oluşan villalar 5 metre tavan yüksekliği ile dikkat çekiyor. The Village Urla projesinde villalarda, şömineli bir salon, 4 ve 5 yatak odası, çalışma odası, çamaşır odası ve isteğe göre sauna odası yer alıyor.
The Village Urla fiyatları 1 milyon 500 bin dolardan başlıyor. Farklı ödeme seçenekleri sunulan projenin inşaatına Eylül 2017’de başlandı. Teslimlerin ise Eylül 2020’de yapılması planlanıyor.

Kuzu Holding The Village Urla projesinde villaların bir kısmı deniz bir kısmı ise orman manzarasını görüyor. Villa isimlerinin Vardıç, Sığla ve İncir gibi Türkiye’de yetişen ağaçlardan seçildiği proje müstakil bir yaşam arzu edenleri bekliyor.

ESTİLO ÇEŞME’DE METREKARESİ 3 BİN 500 DOLAR
25 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Estilo Çeşme projesi Çeşme Ayasaran Koyu’nda yer alıyor.  6 bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen Estilo Çeşme projesi toplam 31 birimden oluşuyor.  Estilo Çeşme projesinde büyüklükleri 57 metrekare ile 191 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 dubleks, 3+1 dubleks, 3+1 tripleks daire seçenekleri yer alıyor. Villaların kendine ait havuzları, terasları ve bahçeleri olan Estilo Çeşme fiyatları metrekare bazında 3 bin 500 dolardan başlıyor. Projede teslimlerin Ağustos 2018’de yapılması planlanıyor.

VİLLAGİO ÇEŞME SAĞLIĞIN MERKEZİ OLACAK
Villagio Çeşme projesi Ayasaray Koyun’nda denize 300 metre uzaklıkta konumlanıyor. 12 bin metrekare alan üzerinde yükselen Villagio Çeşme projesi toplam 66 birimden oluşuyor. Projede büyüklükleri 68 metrekare ile 247 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Mayıs 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan Villagio Çeşme fiyatları metrekare bazında 3 bin 500 ile 4 bin 500 dolar arasında değişiyor. 49 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Villagio Çeşme projesi Medicusspa Health Clup konseptini ilk kez Türkiye’ye getiriyor. Fizyoterapi, kriyo terapi, ozon terapi, akapunktur ve detox hizmetlerini içinde barındıran projeden daire satın alanlar bu hizmetlerden maliyetine faydalanabilecek.

URLA’YA KALİTELİ GÖÇ VAR
Urla’nın son 2 yılda İstanbul'dan yaklaşık 18 bin kişilik bir göç aldığını belirten Kuzu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kuzu, çok göç alıyor ama kaliteli bir göç bu dedi. Kuzu, “Urla bakir bir bölge ya da yeni keşfedilen bir bölge değil. Sadece şu an farklı gelişiyor. Urla’ya çok fazla göç var ama kaliteli bir göç. Buraya gelen burayı sahipleniyor. Urla için ne yapabilirim diye düşünüyor” dedi.

BODRUM YA DA ÇEŞME’DEKİ HATA YAPILMADI
Bodrum ve Çeşme gibi yerlerde geçmişte büyük hataların yapıldığını ifade eden Kuzu, “Urla böyle gelişmedi. Bodrum’da ya da Çeşme’de yapılan hata Urla’da yapılmadı. Buraya gelen insan huzur bulmak için geliyor, buraya ne katabilirim diye geliyor” dedi.

OTOBAN GÖÇÜ HIZLANDIRIYOR
İzmir-İstanbul arasını 3,5 saate indirecek olan otoban projesinin göçü hızlandırdığına dikkat çeken Kuzu,” Otoban projesi anlatıldığı kadar önemli olduğunu sanmıyorum. Evet İstanbul İzmir arası ulaşımı büyük oranda düşürecek ama insanlar gemiyi limana bir kez bağladı mı sonrasında uçakla gidip gelecektir” şeklinde konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER