Anasayfa >

Yeni Projeler >

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna 333 Bin TL’den Satışta

Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna 333 Bin TL’den Satışta

24 Ekim 2017 Salı, 13:44:58
Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna 333 Bin TL’den Satışta
Luxera Gayrimenkul Luxera Yenibosna ve Luxera Meydan projesini satışa çıkardı. Şirket yılbaşında Luxera Güneşli adında yeni bir projeye daha start vermeye hazırlanıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

Türk-Arap ortaklığında kurulan Luxera Gayrimenkul, Luxera Meydan ve Luxera Yenibosna projelerini satışa çıkardı. Toplam 350 milyon TL yatırımla hayata geçirilen projelerden Luxera Meydan Bağcılar-Mahmutbey lokasyonunda 3 metro hattının yanıbaşında yükseliyor.
Yenikapı-Mahmutbey-Başakşehir ile Kabataş-Mecidiyeköy-Mahmutbey ve Mahmutbey-Başakşehir hattının kesiştiği noktada konumlanan Luxera Meydan projesi toplam 242 konut ve 50 ticari üniteden oluşuyor. Projede büyüklükleri 72 metrekare ile 158 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor.

LUXERA MEYDAN’DA 333 BİN TL
Luxera Meydan fiyatları 333 bin TL’den başlıyor. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen projede 60 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor. Luxera Meydan projesi E-5’e 6 dakika, Atatürk Havalimanı’na 7 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Projede teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

LUXERA YENİBOSNA’DA 399 BİN TL’YE 1+1
Luxera Yenibosna projesi toplam 110 konut ve 4 bin metrekare ticari alandan oluşuyor. Projede büyüklükleri 72 metrekare ile 115 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Luxera Yenibosna projesinde modüler sistem sayesinde isteğe bağlı olarak 3+1 ve 4+1 daire oluşturulabiliyor.
Luxera Yenibosna fiyatları 399 bin TL’den başlıyor.  Ağustos 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan proje Basın Ekspres yolunun yanıbaşında konumlanıyor. Projede E-5 otoyoluna 3 dakika, Tem otoyolu ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakika mesafede yer alıyor.

İSTANBUL’DA BÖYLESİ YOK
Luxera ile Mahmutbey’e yeni bir meydan kazandırıyoruz diyen Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş, İstanbul’da böyle bir lokasyonda başka bir proje yok dedi.
Luxera Meydan projesinin hem yatırımcıya hem de oturumcuya büyük kazanç sağlayacağını belirten Taş, İstanbul’da yüksek kazan vaat eden projelerin başında geliyor dedi.

LUXERA GÜNEŞLİ YOLDA
Luxera markalı yeni bir projeye daha başlayacaklarını belirten Taş, Luxera Güneşli projemize yılbaşında başlamayı planlıyoruz dedi. Taş, “Projenin ilk etabı 80 konuttan oluşuyor. Luxera Güneşli projesinin hemen yanında bir fabrika arazisi var. Orasını da projeye dahil ederek 250 konut daha geliştireceğiz” ifadesinde bulundu. Ramazan Taş, 2018’de Luxera markalı 2 yeni projeye daha başlayacaklarını sözlerine ekledi.

HEDEF BÜYÜK MARKALAR ARASINA GİRMEK
Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Suayip ise, “Şu dönemde Türkiye ile Arap ülkeleri arasında yaşanan olumlu ilişkiler stratejik ortaklığa dönüşüyor. Türkiye alt yapısı, kültürü ve güçlü siyasi yapısı ile önemli bir ülke. Bireysel ve kurumsal Arap yatırımcılar Türkiye’den yatırım yapmak istiyor. Bizim de uzun zamandır Türkiye’de yatırım yapmak için çalışmalarımız vardı. Luxera ile hedefimize ulaştık” dedi.
Hedeflerinin Türkiye’de büyük markalar arasında yer almak olduğuna dikkat çeken Suayip, Bu hedefin arkasında Türkiye’nin güçlü ekonomisine güven var diye konuştu.

TÜRKİYE’DE KONUT FİYATLARI ÇOK UCUZ
Türkiye’de konut fiyatlarının diğer ülkelere göre çok ucuz olduğunu belirten Suayip, “Şu anda İstanbul’da metrekare fiyatları bin dolar ile bin 500 dolar arasında. Diğer ülkelerde bu rakam çok daha yukarı çıkıyor” ifadesinde bulundu.

YATIRIMLARIMIZIN DEVAMI GELECEK
Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyelerinden Emad Ragab da, “Hedefimiz sektör içinde iyi oyuncular arasında yer almak. Yeni yatırımlarla Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER