Anasayfa >

Yeni Projeler >

Cadde 54 Sakarya Metrekaresi 3 Bin 800 TL’den Satışta

Cadde 54 Sakarya Metrekaresi 3 Bin 800 TL’den Satışta

19 Ekim 2017 Perşembe, 12:17:09
Cadde 54 Sakarya Metrekaresi 3 Bin 800 TL’den Satışta
Sakarya Serdivan’da yükselen Cadde 54 projesi satışa çıktı. Projede metrekare birim fiyatları 3 bin 800 TL’den başlıyor…

Yu Group, Türkmall Gayrimenkul ve Serdivan Belediyesi’nin ortaklığında Sakarya Serdivan’da hayata geçirilen Cadde 54 projesinde satışlar başladı.


Ofis, stüdyo rezidans, çarşı ve cadde mağazalarının yer aldığı Cadde 54 Sakarya projesinde metrekare birim fiyatları stüdyo rezidanslarda 3 bin 800 TL’den ofislerde ise 6 bin TL’den başlıyor.


2019’un ikinci yarısında konut teslimleri yapılması planlanan Cadde 54 Serdivan projesinde lansmana özel yüzde 10 indirim yapılıyor. Projede 36 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor.


750 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje 52 dönüm alan üzerinde yükseliyor. 4 katlı bloklardan oluşan Cadde 54 projesi Evrenol Architects imzası taşıyor.


79 adet cadde mağazası, 1 adet 78 mağazalık çarşı, 470 adet ofis ve rezidans, 450 adet studio rezidansı içinde barındıran Cadde 54 Sakarya projesinin sosyal olanakları arasında ise; bin 500 araçlık otopark, güvenlik, restoran, cafe, mağazalar, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, yeşil alanlar yer alıyor.


Turkmall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Eyüpoğlu, Türkiye’de alışveriş merkezi geliştirme ve yatırımı alanında 25 yılda 80’den fazla alışveriş merkezi, 50’den fazla alışveriş merkezini tamamladıklarını söyledi.


6 milyon metrekarelik perakente inşaat alanı geliştirdiklerini belirten Eyüpoğlu, 3 milyon metrekare kiralanabilir perakende satış alanı sağladıklarını, projelerinde her yıl 150 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırladıklarını ifade etti.
Faaliyetlerine Türkiye, Kazakistan, Tacikistan, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve Asya’da devem ettiklerini vurgulayan Eyüpoğlu, 10’dan fazla ülkede, 30’dan fazla iş ortaklığını olduklarını belirtti.


YU Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Mekki Özkan da, faaliyete başladıkları 1997 yılından bu yana 3 milyon m2 üzerinde yurt içi ve yurt dışında pek çok prestijli konut, AVM, ofis, yönetim binası, iş merkezi, endüstriyel tesisleri başarıyla hayata geçirdiklerini kaydetti.


Başta Azerbeycan olmak üzere, Rusya, Türkmenistan ve Dubai'de gayrimenkul, enerji ve sanayi yatırımlarına devam ettiklerini aktaran Mustafa Mekki Özkan, Azerbeycan’da 2015 Avrupa olimpiyat tesislerinin inşaat işlerini başarılı bir şekilde tamamladıklarını, 2016 yılında Formula 1 yarışlarının inşaat ve 10 yıl işletme işini alarak güçlerine güç kattıklarını vurguladı.

Cadde 54 projesinin,  Yu Group ve Turkmall’un birlikte gerçekleştirdiği ilk proje olduğunu belirten Mustafa Mekki Özkan, “Cadde 54’ün bölgenin yeni istihdam alanlarını da arttıracağına inanıyoruz. Cadde 54, bin kişiye şantiye döneminde, 2 bin 500 kişiye ise açılışı ile istihdam sağlamayı hedefliyor. Ayrıca ilk yıl 12 milyon ziyaretçiye hitap ediyor olacağız. Cadde 54 tamamlandığında, büyüklüğü ve ticari aks özelliği ile sadece Sakarya’ya değil bölgeye hizmet verecek” diye konuştu.


PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER