Anasayfa >

Yeni Projeler >

Kuğu Gölü Villaları Projesinde 1 Milyon 400 Bin TL’ye 5+1

Kuğu Gölü Villaları Projesinde 1 Milyon 400 Bin TL’ye 5+1

16 Ekim 2017 Pazartesi, 17:17:50
 Kuğu Gölü Villaları Projesinde 1 Milyon 400 Bin TL’ye 5+1
Ankara Gölbaşı’nda yükselen Kuğu Gölü Vilları fiyatları 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor. Tamamı 5+1 villalardan oluşan projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor…

Ankara Gölbaşı’nda KLC İnşaat tarafından hayata geçirilen Kuğu Gölü Villaları projesi toplam 35 müstakil villadan oluşuyor. Projede konutların tamamı 5+1 villalardan oluşuyor.


Kuğu Gölü Villaları Ankara projesinde bodrumsuz 5+1 villalar 300 metrekare, bodrumlu 5+1 villalar ise 530 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.Bodrumlu villalarda 100 metrekarelik hobi odası, home sineması, Türk hamamı yer alıyor. Kuğu Gölü Villaları’nda yatay yaşam konseptimizin giriş katında salon, günlük oturma odası, mutfak, kış bahçesi, misafir yatak odası ve home ofis konforundaki çalışma odası yer alıyor.

Üst katta ise hepsi ebeveyn formatında duş ve tuvaletli yatak odaları, göl manzarasını  doyasıya seyredeceğiniz geniş teras, gecelik ihtiyaçlarınız için mini mutfak ve uyku öncesi okuma seansları için bir sofa bulunuyor.

Kuğu Gölü Villaları fiyatları 1 milyon 400 bin TL’den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

İncek Bulvarı, ODTÜ Ormanı, Ahlatlıbel Tesisleri, Bilkent ve Hacettepe Üniversitelerine çok yakın, trafiksiz ve kesintisiz ulaşım sağlayan proje,  Anayasa Mahkemesi, Atılım Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi, TED Koleji, Nesibe Aydın Koleji gibi köklü kurumların kesişim noktasında konumlanıyor.  

Kuğu Gölü Villaları  projesinde konut teslimlerinin Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER