Anasayfa >

Yeni Projeler >

Seha Yapı’dan Konya’da Karma Proje

Seha Yapı’dan Konya’da Karma Proje

12 Ekim 2017 Perşembe, 17:04:04
Seha Yapı’dan Konya’da Karma Proje
Seha Yapı, Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı’nın 3 arsa için açtığı ihaleyi 38,4 milyon ile kazandı. Şirket 42 bin 558 metrekare arsa üzerinde karma bir proje hayata geçirmeyi planlıyor…

İttifak Holding iştiraki Seha Yapı, Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı’nın 3 arsa için açtığı ihaleyi 38,4 milyon TL ile kazandı. Şirket Konya Yazır Mahallesi’ndeki 42 bin 558 metrekare arsa üzerinde karma bir proje hayata geçirmeyi planlıyor.


Projeye 2018’de başlamayı planladıklarını belirten Seha Yapı Genel Müdürü İskender Uslu, karma konut projesi geliştirmek için mimari ekiplerinin hemen çalışmaya başladığını söyledi.

Seha Yapı olarak, bugüne kadar yaklaşık 15 bin adet konutu sahiplerine teslim ederek Anadolu’nun en büyük yapı şirketleri arasında yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz diyen Uslu, Zermeram’da 2. etap satışlara başladık. 1. ve 2. etabın inşaatı hızlı bir şekilde yükselirken 1. etabımızı vaat ettiğimiz gibi 2019 yılında sahiplerine teslim edeceğiz. Konya Yazır’da, Kanyon Park projemiz geçtiğimiz Haziran ayında satışa çıktı. Kanyon Park’ı da 2019 yılında sahiplerine teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.

İstanbul’da inşaatı yükselen Başakşehir’in en büyük konut projesi 3. İstanbul hakkında da bilgiler veren Uslu, “1. ve 2. etap satışları devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 3. İstanbul Grand Rezidans satışlarına da başladık. Hedefimiz bu yıl sonunda projenin 3. etabını da satışa çıkarmak…” dedi.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER