Anasayfa >

Yeni Projeler >

Bizim Evler 8 Projesinde İmzalar Atıldı

Bizim Evler 8 Projesinde İmzalar Atıldı

09 Ekim 2017 Pazartesi, 12:31:13
Bizim Evler 8 Projesinde İmzalar Atıldı
Bizim Evler 8 projesinde ilk adım atıldı. İhlas, arsa sahibi ile hasılat paylaşımı sözleşmesi imzaladı…

HABER:Şengül KIRMIZITAŞ

İhlas Yapı, Bizim Evler serisinin sekizincisi için düğmeye bastı. Şirket Avcılar Firüzköy Mahallesi’nde yükselecek olan proje için arsa sahibi ile hasılat paylaşımı sözleşmesi imzaladı.

İstanbul Avcılar Firüzköy Mahallesi 653 ada 1 parselde konumlanan Bizim Evler 8 projesi 19 bin 739 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Toplam 247 konuttan oluşan İhlas Bizim Evler 8 projesinde konutların yanı sıra 31 adet de ticari ünite yer alıyor. Toplam 278 bağımsız birimden oluşan Bizim Evler 8 projesinde konut teslimlerinin 36 ayda yapılması planlanıyor.

İhlas tarafından hasılat paylaşım sözleşmesine ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle;
“İstanbul İli, Avcılar İlçesi, Firüzköy Mahallesi, 653 Ada 1 parselde kayıtlı 19.739 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde konut ve işyeri projelendirip inşa etmek üzere, arsa sahibi ile hasılat paylaşım sözleşmesi imzalanmıştır. Elde olunacak hasılatın % 41 i arsa sahibine ait olacaktır. Mezkûr alan üzerinde geliştirecek olan Bizimeler 8 ismi verilecek proje kapsamında yaklaşık 247 konut ve 31  ticari ünite olmak üzere 278 adet bağımsız bölümünün inşaatın başlamasından itibaren 36 ayda inşa edilmesi planlanmaktadır.”

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER