Anasayfa >

Yeni Projeler >

Nidapark Bomonti Lansmana Özel Fiyat ve Ödeme Seçenekleri İle Satışta

Nidapark Bomonti Lansmana Özel Fiyat ve Ödeme Seçenekleri İle Satışta

05 Ekim 2017 Perşembe, 12:29:16
 Nidapark Bomonti Lansmana Özel Fiyat ve Ödeme Seçenekleri İle Satışta
Tahincioğlu Nidapark Bomonti projesini görücüye çıkardı. Yatırımlarına hız kesmeden devam edeceklerini belirten Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, bu yıl sonuna kadar İstinye ve Kağıthane projelerini de satışa çıkarmayı planladıklarını söyledi…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


Tahincioğlu, yeni projesi Nidapark Bomonti projesini görücüye çıkardı. Karma konseptte tasarlanan projede 599 adet konut, 60 adet ofis ve 18 adet cadde mağazası yer alıyor.


Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Suit, Nidakule Bomonti Ofis  ve Nidapark Bomonti Meydan birimlerinden oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

FİYATLAR 714 BİN TL’DEN BAŞLIYOR
Tahincioğlu Nidapark Bomonti fiyatları 714 bin TL’den başlıyor. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen projede 6 ay sonra yüzde 5, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme yapılıyor. Konut bedelinin kalan yüzde 80’lik dilimi ise 60 aya kadar sıfır faiz, 61-120 ay yüzde 0,45 faizle taksitlendiriliyor.


Peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılan Tahincioğlu Nidapark Bomonti projesinde metrekare birim fiyatları ise 8 bin 300 TL’den başlıyor.


Konut teslimlerinin 36 ay sonra yapılması planlanan proje merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Nidapark Bomonti projesinin sosyal olanakları arasında ise, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, fitness salonu, sauna, yürüyüş alanları, cafe, mağazalar, restoran, iç bahçeler, meydan, güvenlik, otopark ve peyzaj alanları yer alıyor.

3.20 tavan yüksekliği ile ferah bir yaşam sunan projede daireler beyaz eşyalı olarak teslim ediliyor.

Projeyi Türkiye’den önce geçtiğimiz ay Dubai’de düzenlenen Cityscape fuarında görücüye çıkardıklarını belirten Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, projenin yerli halk tarafından da önemli destek göreceğini düşünüyorum dedi.


250 MİLYON DOLARLIK PROJE
Nidapark Bomonti projesinde lansman öncesi 599 konutun 150’sini satıldığını belirten Tahincioğlu, projenin yatırım değerinin 250 milyon dolar olduğunu söyledi.

İSTİNYE VE KAĞITHANE’DE YENİ PROJE
Yatırımlarının hız kesmeden devam edeceğini ifade eden Tahincioğlu, 2018’de uzmanlık alanımız olan karma projelere devam edeceğiz dedi. Yeni projeleri hakkında bilgi veren Özcan Tahincioğlu, “1,5 ay içerisinde İstinye projemize başlamayı planlıyoruz. Yine Kağıthane’de butik bir projemiz daha olacak. Sene sonuna kadar 2 yeni projeyi satışa çıkarmayı düşünüyoruz” ifadesinde bulundu.

HEDEF HER YIL 1 MİLYAR DOLAR SATIŞ
Her sene 3,5-4 milyar TL ciro beklediklerini vurgulayan Özcan Tahincioğlu, her yıl ortalama 1 milyar dolar ürün satmayı hedefliyoruz dedi.

HERŞEY SÜT LİMAN DEĞİL AMA KAOS OLUŞACAĞINI DA BEKLEMİYOR

Özcan Tahincioğlu, dün Erzurum’da düzenlenen Gelişen Kentler Zirvesi’nde konuşan Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat’ın “Gayrimenkul sektöründe kaos ortamı oluşabilir” şeklindeki açıklaması hakkında şunları söyledi; “Evet her şey süt liman değil. Bir takım sıkıntılar var ama bunlar kampanyalarla aşılmaya çalışıldı. Kampanyalar bu süreçte muhteşem bir çözüm oldu. Hem alan kazandı hem de bizler süreçten daha az etkilendik.  Uzun vadeli satışlar elbette nakit akışını etkiler. Fakat büyük firmalar bunu kaldırabilecek bir güce sahip. Ben şahsen sektörde bir kaos ortamının oluşacağını düşünmüyorum” şeklinde konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER