Anasayfa >

Yeni Projeler >

DKY Ada Kartal’dan Ev Alacaklara “Ekopratik” Çözüm

DKY Ada Kartal’dan Ev Alacaklara “Ekopratik” Çözüm

29 Eylül 2017 Cuma, 12:23:44
DKY Ada Kartal’dan Ev Alacaklara “Ekopratik” Çözüm
DKY Ada Kartal görüce çıktı. Lansmana özel “Ekopratik” ödeme sistemi sunan projede müşteriler kendi ödeme planını kendi seçiyor ve seçtikleri ödeme planına göre fiyat değişiyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


DKY İnşaat tarafından Kartal kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen DKY Ada görücüye çıktı.

19 dönüm alan üzerinde yükselen DKY Ada Kartal projesi 600 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

4 bloktan oluşan projede toplam 792 adet konut yer alıyor. DKY Ada projesinde büyüklükleri 93,94 metrekare ile 211,54 metrekare arasında değişen 2+1’den 4+1’e kadar balkonlu ve yeni nesil ev konseptiyle +1,5 olarak planlanan 2+1,5 ve 3+1,5 olmak üzere farklı konut seçenekleri yer alıyor.

FİYATLAR 395 BİN TL’DEN BAŞLIYOR
DKY Ada fiyatları 395 bin TL’den başlıyor. Lansmana özel “Ekopratik” ödeme sistemi sunan projede müşteriler kendi ödeme planını kendileri anlık olarak hazırlayabiliyor.

EKOPRATİK ÇÖZÜM
Bu sisteme göre DKY Ada müşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını kendileri anlık olarak oluşturubiliyor. Ulaşılabilir fiyatlara sahip DKY Ada projesi Ekopratik ile “fiyatı ekonomik ödemesi pratik” bir ödeme sistemi sunuyor. Projede 120 aya varan vade ile ev sahibi olunabiliyor.

36 AY SONRA YAŞAM BAŞLIYOR

Kartal’da E-5 ile Sahil Yolu hattının tam ortasında, 19 dönümlük arazi üzerinde yükselecek olan projede teslimlerin 36 ayda yapılması planlanıyor.

Zemin+30 kattan oluşan projenin sosyal olanakları arasında ise, soyunma odaları, buhar odası, sauna, güvenlik, otopark, kreş, fitness salonu, tenis kortu, cafe, restoran, lounge, çocuk oyun alanları, bisiklet yolları yer alıyor.


DKY Ada Kartal projesi, Prens Adaları’nın tam karşısında, 24 bloktan oluşan 301 konutun dönüştürülmesiyle elde edilen 19 dönümlük bir alanda konumlanıyor.

DKY Ada ile Kartal’ın en büyük kentsel dönüşüm projesini geliştirdiklerini belirten DKY Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, lansman öncesi 4 bin talep topladıklarını söyledi.

SEKTÖR EYLÜL’DE PATLAMA YAŞAYACAK
Sektöre ilişkin de değerlendirmede bulunan Ali Dumankaya, “Konut sektörü Eylül’de patlama yaşayacak. Bunun en büyük nedeni ise tapu harçlarındaki indirim. 1,5 milyon hedefini kıracağız. Yeni çıkacak olan yönetmelikle birlikte bir takım rötuşlar de yapılacak. Bunun da etkilerini önümüzdeki dönemlerde göreceğiz” diye konuştu.

SULTANGAZİ’DE BİN 300 KONUTLUK YENİ PROJE
Yeni yatırımları hakkında da bilgi veren Ali Dumankaya, 2018’de Sultangazi’de 52 dönüm alan üzerinde bin 300 konutluk yeni bir proje yapacaklarını söyledi. Dumankaya, Sultangazi’nin yanı sıra Yenisahra’da da büyük bir dönüşüm projesine imza atacaklarını açıkladı.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER