Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ekim 2017’de Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

Ekim 2017’de Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri

27 Eylül 2017 Çarşamba, 15:34:19
Ekim 2017’de Yeni Satışa Çıkacak Konut Projeleri
Lansmana özel fiyat ve ödeme seçenekleri ile önümüzdeki Ekim ayında yeni satışa çıkacak konut projeleri haberimizde…

Haber: Şengül KIRMIZITAŞ

AĞAOĞLU ÇEKMEKÖY PROJESİ
Ağaoğlu Çekmeköy’deki yeni projesini 6 Ekim’de görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Ağaoğlu Çekmeköy konut projesinin fiyatları, ödeme planı ve projeye dair tüm detaylar lansmanla birlikte açıklanacak.


KELEŞ CENTER AİRPORT
Keleş Center Airport projesinde 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede fiyatları 360 bin TL’den başlıyor. Keleş Center Airport projesi Küçükçekmece’de yükseliyor. Aralık 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan projede 279 adet konut, 272 adet ofis ve 47 adet dükkan bulunuyor.

AVRUPARK HAYAT
Avrupark Hayat projesi Esenyurt Hoşdere’de yer alıyor. 9 Ekim’de resmi olarak satışa çıkması planlanan proje emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ediliyor. Avrupark Hayat projesinde 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Projede fiyatları 204 bin TL’den başlıyor. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen Avrupark Hayat projesinde taksit ödemeleri ise 2019’da başlıyor.

NUVO DRAGOS 2.ETAP
Maltepe’de inşa edilen Nuvo Dragos projesinin 2.etabı Ekim’de satışa çıkmaya hazırlanıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı projede Maltepe Tugay Yolu Caddesi üzerindeki eski Sİnger Fabrikası arazisi üzerinde yükseliyor.

TÜRKMALL CADDE 54
Türkmall tarafından Sakarya Sedirvan’da hayata geçirilecek olan Cadde 54 projesi 19 Ekim’de lansmana çıkacak. Sakarya’ya yepyeni bir değer kazandırması öngörülen projede konut, mağazalar, ofis ve home ofisler bulunuyor. Cadde 54 Sakarya fiyatları ve ödeme planı ise lansmanla birlikte netlik kazanacak.SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER