Anasayfa >

Yeni Projeler >

Dekar Asmalı Bahçe Şehir Yüzde 5 Peşinatla Satışta

Dekar Asmalı Bahçe Şehir Yüzde 5 Peşinatla Satışta

27 Eylül 2017 Çarşamba, 12:35:13
 Dekar Asmalı Bahçe Şehir Yüzde 5 Peşinatla Satışta
Dekar Asmalı Bahçe Şehir projesi satışa çıktı. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan konut bedeli ise teslimden sonra ödenmeye başlıyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ
 
Dekar Demiröz Ortaklığı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir’de hayata geçirilen Asmalı Bahçe Şehir projesi görücüye çıktı.


91 bin metrekare alan üzerinde yükselen Dekar Asmalı Bahçe Şehir projesi 600 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.
Toplam 499 adet konuttan oluşan projede 56 adet apartman dairesi, 443 adet ise bahçeli ev şeklinde tasarlanıyor.

Dekar Asmalı Bahçe Şehir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projede sınırlı sayıda da 1+1 daire bulunuyor.


Konutların büyüklükleri 93 metrekare ile 214 metrekare arasında değişiyor.


HER EV BAHÇELİ
Apartman daireleri hariç tüm evlerin bahçeli olarak tasarlandığı Dekar Asmalı Bahçe Şehir projesinde konutların büyüklükleri 30 metrekare ile 250 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor.


Dekar Asmalı Bahçe Şehir fiyatları metrekare bazında 4 bin 400 TL’den başlıyor. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen projede konut bedelinin yüzde 80’i banka kredisi ile ödeniyor. Banka taksit ödemeleri ise teslimden sonra başlıyor. Kalan yüzde 20 ise ara ödeme şeklinde ödeniyor.


PEŞİN VE BANKA KREDİDİLİ ÖDEMELERDE YÜZDE 20 İNDİRİM
Projede peşin ve banka kredili ödemelerde ise yüzde 20 indirim yapılıyor. 6 bloktan oluşan Dekar Asmalı Bahçe Şehir projesinde 167 konutluk 1 ve 2.etap satışları başladı.


Projede ilk etap teslimlerinin Temmuz 2018’de, ikinci etap teslimlerinin ise Ekim 2018’de yapılması planlanıyor. Dekar Demiröz Asmalı Bahçe Şehir projesinde konutları yanı sıra 48 adet de ticari alan bulunuyor. Dükkanların satışlarına ise henüz başlanmadı.


Projenin sosyal olanakları arasında ise; 2 adet çocuk oyun parkı, seyir terası, basketbol sahası, voleybol sahası, futbol sahası, yüzme havuzu, otopark, güvenlik, yürüyüş alanları, evcil hayvan gezdirme parkuru, 1 adet yetişkinler için aletli spor alanı yer alıyor.


BEŞİNCİ BAHÇE
Dekar Bahçe Şehir projesinin Bahçeşehir’deki beşinci projelerinin olduğuna dikkat çeken Dekar Demiröz Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, bölgeden binden fazla konut yaptık dedi.


DİKEY YAPILAŞMAYA BULAŞMAK İSTEMİYORUZ
Arsa bulabildiğimiz sürece yatay, bahçeli projeler üretmeye devam edeceklerini belirten Kuzu, “Dikey yapılaşmaya çok bulaşmak istemiyoruz. Arsa bulduğumuz sürece uzmanlaştığımız bahçeli projeler üretmeye devam edeceğiz. Bahçeşehir bu tarz projeler için çok uygun bir yer” dedi.


İSTANBUL İÇ İÇE GEÇTİ
Herkesin bahçeli bir evde oturma hayali olduğunu fakat İstanbul’daki arsa sıkıntısından dolayı bunun çok mümkün olmadığına dikkat çeken Kuzu, “Herkes bahçeli evde oturmak istiyor. İstanbul’da arsa sıkıntısı olmasından dolayı bu tarz projeler üretmek çok zor. Bundan dolayı dikey gelişiyor. Aslında dünyaya baktığımızda merkez turizm ve kültür merkezi olarak gelişir konutlar ise merkezin çevresinde konumlanır. Fakat İstanbul’da merkezde rezidanslar yapıyorlar. İç içe geçmiş bir yapılaşmamız var” ifadesinde bulundu.


BAHÇEŞEHİR 20 YIL ÖNCE OTOBANDA HIZ YAPILAN YERDİ
Bahçeşehir’deki gelişime dikkat çeken Salih Kuzu, “Bahçeşehir 3. Köprü, yeni planlanan metro yatırımları ile merkezi bir duruma geldi. 15-20 yıl önce Bahçeşehir otobanda hız yapılan bir yerdi. Fakat bugün merkezi bir lokasyona dönüşdü” ifadesinde bulundu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER