Anasayfa >

Yeni Projeler >

Ovakule Konut projesi Fiyatları 750 Bin TL’den Başlıyor

Ovakule Konut projesi Fiyatları 750 Bin TL’den Başlıyor

22 Eylül 2017 Cuma, 17:59:07
Ovakule Konut projesi Fiyatları 750  Bin TL’den Başlıyor
Ankara Ovacık’ta yükselen Ovakule Konut projesi fiyatları 750 bin TL’den başlıyor. Eylül 2019’da teslim edilmesi planlanan Ovakule konut projesinin konut seçenekleri arasında 4+1 ve 6+1 daireler yer alıyor…

İpektaş İnşaat tarafından inşa edilen Ovakule Konut projesi Ankara Ovacık’ta hayata geçiriliyor.


26 katlı kuleden oluşan Ovakule konut projesi toplamda 94 konuttan meydana geliyor. Projenin konut seçenekleri arasında 4+1 ve 6+1 daireler yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 200 ile 240 metrekare arasında değişiyor.


Ovakule Konut projesinde 2 adet 6+1 92 adet ise 4+1 konut seçenekleri bulunuyor.


İpektaş İnşaat Ovakule projesinde peşin yada banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Ovakule Konut projesinde konut fiyatları 750 bin TL ‘den başlayıp 900 bin TL’ye kadar yükseliyor.


Eylül 2019’da teslim edilmesi planlanan Ovakule Konut projesi Demay ve Akyol Mimarlık tarafından tasarlandı.


İpektaş İnşaat Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek Ova Kule Konut Projesi’nin Ankara’ya kazandırılan önemli bir yapı olacağını ifade ederek, şunları söyledi:
“Böylesine önemli bir yapının her aşamasında oldukça titiz davranıyoruz. Bu nedenle projenin vitrini olan örnek dairedeki mobilyaları Akyol Tasarım çalışmasıyla  Ankara  ve Türkiye’nin en nezih ve seçkin mobilya firması Voga’da yaptırmaya karar verdik. Geniş daireler, fonksiyonel planlarıyla konforlu yaşam isteyenler tarafından diledikleri şekilde döşenebilecek. İpektaş olarak Ankara’nın kuzeyinde sembol bina olacak Ovakule, zerafetin de adresi olacak.” Dedi.


Ovakule Konut projesinin sosyal olanakları arasında güvenlik, otopark , çocuk oyun alanları ve yürüyüş alanları yer alıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER