Anasayfa >

Yeni Projeler >

Mint Gayrimenkul Yeni Projelerinde Ön Talep Topluyor

Mint Gayrimenkul Yeni Projelerinde Ön Talep Topluyor

20 Eylül 2017 Çarşamba, 10:53:21
Mint Gayrimenkul Yeni Projelerinde Ön Talep Topluyor
Mint Gayrimenkul yeni projeleri Mint E-5 ve Mint Şişli için ön talep toplamaya başladı. İskoç Parlamentosu, Çin Ulusal Kongre Merkezi ve Abu Dhabi’deki Kapital Kapısı gibi dev projelere imza atan dünyaca ünlü mimarlık şirketi RMJM İstanbul ile işbirliği yapılıyor.

Mint Gayrimenkul yeni projeleri Mint E-5 ve Mint Şişli için ön talep toplamaya başladı. Mint Gayrimenkul tüm projelerini Boğaz ve Haliç bölgelerine yakın konumda hayata geçiriyor.


Mint E-5 Kağıthane Bölgesinin İkonu Olacak


Mint Gayrimenkul tarafından 10 bin 400 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Mint E-5  projesi 101 konuttan meydana geliyor. Projede stüdyo,1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Mint E-5 projesinde konut fiyatları 265 bin TL ile 745 bin TL arasında değişiyor.


Mint E-5 Kağıthane yeni nesi apartman konseptiyle tasarlandı. Proje, teras katında yer alan ve 360 derece şehir manzarasına sahip sosyalleşme alanı ve fitness salonu, daire sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri, otel odası konforunda misafir odası, 7/24 güvenlik hizmeti ve çamaşırhanesi ile en yenilikçi projelerden biri olma özelliğini taşıyor.

MİNT Şişli İstanbul’un kalbinde yükseliyor


Mint Gayrimenkul tarafından inşa edilen Mint Şişli projesi Kanyon AVM ve Levent metro durağına 10 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Mint Şişli projesinde stüdyo,1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Projede ortalama metrekare fiyatı 7 bin 400 TL’den başlıyor. Mşnt Şişli projesinde konut fiyatları ise 286 bin TL’den başlayıp 727 bin TL ‘den başlıyor.
Mint Şişli projesi japon bahçesiyle dikkat  çekiyor. 220 metrekare özel Japon bahçesiyle Japonya’nın sembol bitkileriyle süslenen bahçe, dört mevsimin güzelliklerinin yaşandığı bir dinlenme alanı olarak tasarlandı.


“Enerjimizi şehirden alıyoruz”


Tüm projelerini hayata geçirirken insana ve doğaya saygı prensiplerinden taviz vermediklerini anlatan MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, “MİNT olarak enerjimizi şehirden alıyor, herkesin şehrin tam kalbinde yaşamaya hakkı olduğuna inanıyoruz. İstanbul’un en değerli lokasyonlarında bulunan, çağdaş ulaşım alternatiflerinin ve şehir hayatının hemen yanı başında hayata geçirdiğimiz projelerimizi tasarlarken, herkese hitap etmeyi esas alıyoruz. Projemizi şekillendirirken, konut sahiplerinin satın aldıkları evleri dilerse yatırım, dilerse yaşama amaçlı kullanabileceği şekilde tasarlıyoruz” dedi.
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER