Anasayfa >

Yeni Projeler >

Lake View Resort Villaları Sapanca’da Yükseliyor

Lake View Resort Villaları Sapanca’da Yükseliyor

19 Eylül 2017 Salı, 10:45:26
Lake View Resort Villaları Sapanca’da Yükseliyor
Sapanca’da yükselen Lake Viev Resort Villaları projesinde 1+1,2+1 ve 3+1 villa seçenekleri yer alıyor…

Suudi Arabistan kökenli gayrimenkul firması  Amad Gayrimenkul tarafından inşa edilen Lake View Resort Villaları projesi Sapanca’da 14 dönüm arazi üzerinde hayata geçiriliyor.


22 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Lake View Resort Villaları projesi 21 villadan meydana geliyor. Projenin konut seçenekleri arasında 1+1,2+1 ve 3+1 villa seçenekleri yer alıyor. Projede 6 adet 1+1 , 6 adet 2+1 , 8 adet ise 3+1 villalar yer alıyor.


“Yatırımlarımız büyüyerek devam edecek”


Amad Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Al Duhaim, 2013 yılından bu yana resmi olarak Türkiye’de gayrimenkul sektörünün önemli bir oyuncusu olmak hedefiyle faaliyet gösterdiklerini belirterek, Sapanca yatırımları hakkında şunları söylüyor: “Sapanca doğa harikası bir yerleşim bölgesi. Göl atmosferi, ormanlarla çevrili yeşil tabiatı ve iklimiyle Sapanca dünya çapında müstesna bir bölge. Bu nedenle Türkiye’de ilk yatırımımızı Sapanca’da gerçekleştirdik. Bölgenin Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı da tercihimizde önemli bir rol oynadı. Çünkü Sapanca’ya yabancı yatırımcılar da ilgi gösteriyor. Daha önce Tulip, Nevras ve Nevras Plus adında üç adet projeyi hayata geçirmiştik. Gördüğümüz yoğun ilgi bizi teşvik etti ve daha kapsamlı yatırım olan Lake View Resort projemize başladık.”  Amad Gayrimenkul’ün Türkiye’deki yatırımlarının hız kesmeden devam edeceğini kaydeden Al Duhaim, şunları belirtiyor: “Yatırım hedefimizde İstanbul özel bir öneme sahip. Halihazırda 186 milyon TL yatırımla Kartal’ın çok özel bir mevkinde Kartal Wings projemizi gerçekleştiriyoruz. Özgün mimari tasarımı, konforlu daireleri, sosyal donatıları ve dev peyzaj alanı ile fark yaratan Kartal Wings, merkezi konumu ve ulaşım ağlarına yakınlığıyla da Kartal bölgesinin en iddialı projeleri arasında yer alacak.”dedi.
Lake View Resort Villaları projesi modern mimari yapısı ve peyzaj alanlarıyla dikkat çekiyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER